Уманські веслувальники стали чемпіонами України

23 Серпня 2017 09:41 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 253

В місті Полтава завершився командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное.В змаганнях взяли участь 29 команд, що представляли 23 регіони України. Уманчани у цих змаганнях вибороли два золота і одну бронзу.

До складу збірної команди Черкаської області увійшли вихованці відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ №1 та  Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності, а саме: Олександр Гарань, Юлія Юрійчук, Владислав Мегесь, Ярослав Фріюк, Владислав Карнаух, Наталія Мельник, Микола Чаплоуцький – студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини,  Богдан Жовтюк – студент економічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Михайло Біленький.

В особистому заліку Владислав Мегесь та Олександр Гарань здобули золоту медаль чемпіонату у заїзді байдарок – двійок на дистанції 500 м, а Юлія Юрійчук здобула бронзову медаль у заїзді байдарок – одиночок на дистанції 500 м.

Взагалі вся команда показала гарні результати, що дозволило у командному заліку Черкаській області посісти 9 місце серед 29 команд. 

Коментарі: