Гучніше, цікавіше, яскравіше

11 Вересня 2013 00:00 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 328
Вікторія Михайлюк
Байкерське, гангстерське, українське, кольорове і навіть... вегетаріансько-безалкогольне. За останні два роки усе частіше в Умані відбуваються тематичні весілля. У міському РАЦСі розповідають — найбільша “весільна спека” очікується у вересні-жовтні. “Вечірка” підібрала трійку найоригінальніших весіль Умані що відбулися і ще будуть. 
 
Весілля з користю для здоров'я
Негр - ведучий, реп – від уманської копії Майка Тайсона, наряд нареченої – зі Шрі-Ланки, а усе на столі – без м’яса та риби. Побралися вони, як наказали зірки і астролог – 13 лютого 2011 року у неділю…  Юрій Дробілко да Любов Заболотня колись зустрілись у нічному клубі… А весілля відсвяткували так, що не завдали шкоди не лише жодній земній істоті, а й печінкам та шлункам гостей. Навіть шампанське — і те було безалкогольним. . Єдина згадка про сало була в пісні, що співала теща брата нареченого. Весілля вдалось таким, що навіть бувалі ведучі говорили – стільки танців і сюрпризів вони ще не бачили… Тепер молодята готуються відкрити в Умані перший в історії міста «йога-центр» та поділитись вмінням бути веселими, здоровими та тверезими…
 
Україна в нас одна: Оля та Євген Кришталь побралися у вишиванках у День Незалежності
Вони народились в Україні. Росли в Україні. І одружилися по-українськи: у вишиванках в День Незалежності. 
«Ідея організувати весілля в українському стилі прийшла до нас сама собою. - розповідає Оля. - Коли замовляли ресторан, то виявилося, що була вільна тільки одна дата – 24 серпня. І тут, як кажуть, просто доля веліла. Почалися активні пошуки вишиванок, музиків, запрошення гостей.  Дрес-код на весіллі – одяг в українському стилі, підтримали усі друзі. Гості навіть подарували нам величезний букет калини. Втілювати всі українські традиції ми не стали, оскільки їх дуже багато і нам довелося б святкувати весілля тиждень. 
Єдине, що викликало у нас складність при підготовці – це пошук нарядів для молодого. Конопляні туфлі із вишивкою ми відразу знайшли, а от з вишиванкою виникли проблеми. Вона була замовлена у майстрині із Західної України, але вишивка виявилася не дуже гарною. Тому за тиждень до весілля вже в Умані машинною вишивкою оздоблювати наряд. А взагалі все вийшло набагато краще ніж ми очікували. Цей день ми запам’ятаємо точно на все наше життя.»
 
Уманська Америка: Олександр та Олена відсвяткують весілля “по-американському”
Чотири дружки і чотири боярина, біло-червоні кольори і вимога дресс-коду — на кожному обличчі по посмішці. Лена Осадча та Олександр Цикалюк будуть робити собі весілля в американському стилі: 
«Ми маємо багато друзів, які охоче  допомагають нам у підготовці до весілля. Обирати когось одного на роль дружки і боярина просто не змогли. Тому вирішили організувати весілля в американському стилі й запросили 4 дружки і 4 боярина. А щоб хлопці не билися кому яка дівчина дістанеться, то ми розділили їх на пари. Відповідно у кожної пари є свої обов’язки в допомозі проведення весілля. Майже всі атрибути для проведення весілля робимо своїми руками, разом бігаємо по місту в пошуках матеріалу. В оформленні має панувати біло-червона кольорова гамма із деякими вкрапленнями синього. Дружки будуть одягнені в темно-синіх сукнях, а боярини —  в однакових чорних костюмах із темно-синіми краватками.  
Організовувати своє весілля в певній тематиці потрібно. Адже це нові враження,  емоції, і гості точно не віднесуть ваше весілля до розряду «одне із».»
 
Довідка: 2013 рік став рекордсменом по кількості весіль — за півроку відбулося 290 весіль. Це на 70 весіль більше, ніж за перші шість місяців 2012 року. Сезон весіль зазвичай закінчується у листопаді — коли розпочинається піст.  
Відео: цікаві весілля Уманщини

Roman and Irina from IrenScorpio on Vimeo.

 

Коментарі: