В Умані знову дефіцит робітників

11 Вересня 2013 00:00 Коментарів 2 Гамалиця В. Переглядів: 340
Віка Михайлюк
База вакансій в Умані ТУТ
Роботи навалом, а усі... скаржаться на безробіття. В Умані попри кризу знову нестача працівників. Якщо роботодавці шукають таланти чисумлінних виконавців, то безробітні воліють відпочивати та отримувати допомогу, ніж за трішки більші гроші “вкалувати” на роботі. 
 
Кого шукають роботодаці?
 Олександра Бевз, директор ВАТ «УМАНЬХЛІБ», зізнається: - ми хоч і вказуємо в оголошеннях, що потрібні працівники із досвідом роботи не менше трьох років, але це не принципово. На даний час у нас відкриті вакансії товаровода, майстра цеху, пекаря, механіка та водія. Якщо в людини є вища або середня освіта та бажання працювати, то її з радістю приймуть, навчать та допоможуть. 
Без досвіду роботи, але ж бажанням працювати, також готові прийняти у мережі магазинів «АТБ». За словами Вадима Колесника, асистента керуючого магазину, наявність вищої освіти потрібна лише на керуючі посади. Головними критеріями відбору працівників є старанність, наполегливість та акуратність у роботі.  Вікових обмежень немає, єдине — не беруть людей пенсійного віку. 
 
Як знайшли роботу колишні студенти?
Секретами, як знайти гарну роботу, поділилися колишні студенти, що здобули вагомі посади і зарплату. Як з'ясувалося, у кожного був свій шлях до успіху. Об'єднує їх лише одне — старанність та цілеспрямованість. 
 
Роман Добринський зустрів роботодавця на... тенісному корті
25 річний керівник відділу маркетингу компанії «ДИКУН» Роман Добринський із звичайного випускника на успішного працівника перетворився несподівано. Доля звела його з роботодавцем... на тенісному корті
«Знайти роботу мені допомогла любов до спорту. Із своїм роботодавцем, Андрієм Дикуном, ми познайомилися на тенісному корті. Після декількох зіграних з ним партій, Андрій запросив мене на співбесіду. Оскільки мене завжди цікавила аграрна сфера і під час проходження університецької практики на третьому курсі в Англії я побачив, які можна досягнути результати при правильному використанні земель, я дуже загорівся даною роботою. Вже після року роботи в компанії, мені довірили самостійно  вести окремий проект, а з часом назначили керівником відділу маркетингу. 
 
Анна Якименко була активним студентом і стала викладачем
У свої 22 роки вона - викладач психології кафедри психології УДПУ.
«Моїм шляхом до вдалого працевлаштування стала активна участь у студентському самоврядуванні. Із перших же років навчання в університеті, я була така собі «активістка, комсомолка, спортсменка». Де тільки були якісь заходи, конкурси, проекти, там була і я. Мене помітили, оцінили мою роботу, і відразу після випуску запропонували стати викладачем. Я погодилася»
 
Денис Марчук "брав" роботодавця гарним резюме та знаннями
У свої 26 років він - віце-президент Асоціації виробників молока. Тепер його життя, це робота — з депутатами, законами, виробниками. Їздить по всій країні. А все починалося з активної позиції під час навчання в університеті. 
«Для мене козирною картою при працевлаштуванні стало вдало складене резюме. Який би ти не був геніальним і гарним, але якщо погано прорекламуєш себе, то твої шанси знайти роботу, практично нульові. В резюме я описав весь свій досвід роботи громадської діяльності в університеті, чим займався, чого навчився. А також робив акцент на тому, що завжди готовий навчатися чомусь новому та розвиватися. Мене запрошували на співбесіди, часто відмовляли. Проте я вірив у себе та свої сили. І тепер маю гарну роботу.»

Коментарі: