ТРИ ХВИЛИНИ І ДІВЧИНА САМА ВАМ ПИШЕ СМС

24 Вересня 2013 00:00 Коментарів 8 Гамалиця В. Переглядів: 3628

Думка дерматовенеролога

Наталія Жовтобрюх: Людина з хаотичним статевим життям не може бути абсолютно здоровою

Презерватив захищає лише від бактеріальних клітин, наприклад, тріхомонади, хламідії, грибкової інфекції. І бути впевненим більш-менш в якості презервативу можна лише тоді, коли вартість однієї штуки в середньому коливатиметься від 9 до10 грн. А от від вірусів герпеса, папіломи, який викликає у жінок рак шийки матки. Подивимося правді у вічі – людство ще не винайшло матеріал, який захищає від вірусів. Тож потрібно бути дуже обережними.

Проте не лише через статевий контакт можна «отримати подарунок щастя», а й через поцілунок. На моїй практиці був випадок, коли дівчина захворіла на сифіліс, хоча була незайманою. Виявляється, її хлопець при поцілунку «нагородив» кохану – в неї була маленька ранка в ротовій порожнині через яку потрапила хвороба в організм. Через кров передаються кров’яні інфекції – це сифіліс, гепатит В та гепатит С, ВІЧ–інфекція. Тобто, якщо ти цілуєшся із партнером, і в нього є карієс, то заразитися можна дуже легко. Тож не вірте в казки, а краще регулярно відвідуйте лікаря та будьте обережними у своєму інтимному житті.»

Коментар психолога

Наталія Корнієнко: До “пікапу” хлопці вдаються, коли у них проблеми із самореалізацією

«Чому хлопці стають пікаперами? Однозначної відповіді на це запитання немає. В кожного своя причина: в одних - покинула кохана, і він готовий помститися всім жінкам у світі; в других - комплекс неповноцінності; а в третіх - взагалі невпевненість в собі та сором’язливість. І вони починають компенсувати це відносинами з жінками, але заради власного задоволення.

Пікапери прагнуть самореалізуватися за рахунок жінки, за рахунок своєї перемоги над нею.

Головне те, що переважно хлопці добре розуміють що вони роблять, і для чого. Тоді як дівчата не завжди. Пікапери прагнуть швидких результатів, тому якщо ви помічаєте занадто активне прагненнятдо інтиму то варто замислитись, і негайно. Але це не говорить про те, що не можна усім довіряти, просто завжди аналізуйте ситуацію, а не людину.
Як розпізнати пікапера? Вони дуже самовпевнені та зухвалі. З ними наперед треба бути напоготові. Але якщо ви теж хочете провести гарно час без наслідків (що під великим сумнівом, адже зв’язки такого чоловіка з ким тільки не були), без продовження – то вперед...»

 Десять дівчат на місяць, одна дівчина — на два-три дні та одну ніч. Уманські хлопці опановують новий вид екстріму – майстерність “пікапу”. Їхня головна мета – звабити дівчину, і вийти сухим із води, так щоб дівчина сама дякувала їм за це. При чому роблять це з мінімальними фінансовими витратами....

Вони хитрі. Вони розумні. І вони знають чого хочуть — бо хочуть тільки одного: ніч кохання. На відміну від звичайних бабіїв, вони об'єднуються у спільноти, розробляють схеми пікапу, використовують останні досягнення з психології, діляться секретами. 25-річний Олександр уже кілька років як відшліфовує майстерність “пікапу” на уманських студентках...

- Де ти навчався майстерності пікапа?
- Мої «уроки» розпочалися ще з перших «походів» на шкільні дискотеки. Тоді ми з другом задля розваги кожні вихідні зваблювали нових дівчат і протягом 5 днів спілкувалися з ними. От з того часу все й закрутилося. Навчитися майстерності пікапу та дізнатися про всі секрети зваблення дівчат допоміг Інтернет та форуми. А закріпив знання вже в рідному університеті. Там і відбулася масова практика в гуртожитку...

- Що стало поштовхом для вивчення даного мистецтва? Ти таким чином шукаєш собі дівчину?
- Просто дуже цікаво знайомитися з новими дівчатами, дізнаватися про них все більше й більше. А от чи шукаю я таким чином дівчину? Ні! Просто тримаю себе у формі!

- Чим майстер пікапу відрізняється від звичайного бабія?
- Бабієм ніколи не був, тому не можу сказати. Мій метод пікапа – це не тільки познайомитися з дівчиною й «розвести» її на секс, а ще й зацікавити її собою для подальшого спілкування так, щоб дівчина цього хотіла сама.

- Де ти переважно знайомишся із дівчатами?
- Абсолютно скрізь, де є дівчата – у маршрутках, нічних клубах, магазині, навіть у кабінеті стоматолога… Зовсім недавно із другом пили каву в ресторані «Централь» на вулиці. І буквально в перші хвилини нашого приходу відбувся вдалий «ритуал пікаперства». Вже через 3 хвилини після знайомства красива дівчина сама написала смс.

- Скільки в тебе було дівчат і скільки коштів витрачаєш на них?
- За місяць в середньому буває до 10 дівчат. Завжди при собі в автівці або вдома маю такий собі «набір пікапера»: коньяк, цукерки та китайські ліхтарики. Справжній майстер витрачає на дівчину мінімум коштів, а часто обходиться й без них, потрібно лише гарну розказати «казку». Особисто я можу витратити максимально 200 грн, і такі випадки є рідкістю.

- Які є в тебе секрети зваблювання дівчат?
- Перш за все, я спостерігаю за поведінкою дівчини та аналізую її: як вона говорить, що її цікавить, що розповідає про своїх колишніх хлопців. До речі, можна дуже красиво зіграти на контрасті, і створити для неї ілюзію ідеального хлопця, який стає спочатку просто другом, а потім це переростає в щось більше.

- Часто звертаєшся до венеролога? Чи були «неприємні» випадки?
- Відповім коротко. Все стабільно, все ок.

- Як може дівчина захиститися від таких як ти?
- Захищеними можуть бути лише ті, які постійно сидять вдома й нікуди не ходять відпочивати. Будь-яка дівчина в перші хвилини знайомства «любить вухами». А далі вже справа часу, техніки та наполегливості. 

 

Як «викрити» пікапера?
Розпізнати пікапера можна як по типовим ознакам, так і тестових ситуаціях. Якщо співпало хоча б три пункти, то це майже цілковита гарантія того, що ви зустрілися із хлопцем, який володіє даним мистецтвом.

Ознаки пікапера:
  • •Знайомство почалося нестандартно. Є підозра того, що ситуація ним підлаштована або хлопець звернувся до вас з нестандартними репліками. 
  • •Під час спілкування він постійно намагається до вас доторкнутися: то погладить по руці, то обіймає, то поправляє ваше волосся.
  • •Після знайомства взяв номер телефону і відразу зник. Зателефонує лише через тиждень та без зайвих слів назначить зустріч.
  • •Дуже швидко у вас з’являється відчуття, ніби ви знайомі безліч років та маєте багато спільного. Ви повністю йому довіряєте без наявних на те причин.
  • • В телефонній книжці пікапера дуже багато номерів записаних по іменам, а не по прізвищам.
  • • Вас запросили на неймовірне побачення у незвичне місце
  • • На третьому побаченні пікапер в дуже наполегливій формі підштовхує вас до «спонтанного сексу», моделює ситуацію як «випадкову».
 
Ваші тести: 
 Не ходіть туди, куди запрошує вас новий друг. Наполягайте на своєму місці для побачення. Звичайному хлопцеві все одно куди йти, а пікапер буде наполягати на своєму.
 Попросіть його що-небудь вам купити. Не платити за дівчину – головний закон пікапа, тому грошових витрат пікапер намагається всіма способами уникнути. 
 Активно розпитуйте його де навчався, чим займається, яких успіхів досягнув… Відомо, що чоловіки люблять похизуватися, особливо, коли є чим. А от пікаперу такий хід розмови не сподобається. Для нього більш цікаво дізнатися інформацію про вас, щоб в подальшому її використати. Швидше за все він спробує перевести розмову на вашу біографію. 
 Пікапер навчається бути «культурним», тому якщо ви помітили, що хлопець «кидає розумні словечки», цитує не по темі письменників, філософів, розповідає вірші – є причина замислитися. Особливо коли помітно, що він «університету не закінчував» і в дитинстві книг не читав – бідний словниковий запас, говорить з помилками, «екає», «мекає», і тут раптом «Спини мене. Отямся і отям. Така любов буває раз в ніколи…». Точно пікапер. Вивчив піввірша щоб зачаровувати дівчат. 

Коментарі: