ВІДЕО В Умані проведуть змагання із автомобільного слалому

25 Вересня 2013 00:00 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 199

 12 жовтня о 13,30 на центральній площі міста Умань відбудеться VII етап Національних змагань з автомобільного слалому, який організовує автомобільний клуб «Черкаси» з  нагоди 60-ої річниці заснування Черкаської області. Взяти участь у заїзді може кожний, хто обожнює шум мотора та запах шин, має права на керування та автомобіль.

Захід буде відбуватися на центральній площі міста. Реєстрація учасників та тренувальні заїзди по фігурі розпочнуться о 10, 00. А офіційне відкриття  - о 13,30. Кожен пілот зробить по три заїзди, а переможці визначатимуться за двома кращими результатами.

«Це вперше ми проводимо змагання із автомобільного слалому  в таких масштабах. Радує те, що з кожним етапом рівень майстерності учасників зростає, часто переможцями стають дівчата. Розпочалися змагання ще весною, і вже пройшли в Черкасах, Смілі, Чигирині, Каневі, Золотоноші та Корсунь-Шевченківському. Фінал відбудеться в Черкасах 16 листопада, до речі у ньому можуть взяти участь всі бажаючі, а не тільки ті, хто у своєму регіоні став переможцем. Ми впевнені, що Умань покаже одні з найкращих результатів» - говорить організатор Національних змагань з автомобільного слалому Андрій Яроменко.
Довідка: Автослалом — це гонки на час по розміченій території зі складною трасою (круті повороти, повороти на 180 градусів заднім і переднім ходом). Водій повинен добре відчувати габарити свого автомобіля, вміти маневрувати заднім ходом, обирати найкращу траєкторію руху, добре виконувати швидкісні повороти.

 

Коментарі: