Уманчанка розмалювала автомобіль петриківським розписом

26 Грудня 2013 08:58 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 226

Протягом 6 днів Лілія Гребінь-Коробова розписувала старенький Москвич задля реклами ресторану. Велетенський герб та різнобарвні квіти тепер прикрашають авто. Працювала майстриня одна у маленькому, темному, прохолодному гаражі  - все заради мистецтва.

Ідея розпису належить співвласникам ресторану «Корчма» що на Зерембовій греблі, які  вирішили так прорекламувати свій новий заклад. Петриківський розпис та величезний герб України надав «Москвичу» українського колориту.

- Більше трьох літрів різнокольорової фарби пішло на малюнок.  Робота тривала протягом 6 днів у маленькому, темному, прохолодному гаражі. Була там одна, лише рідкі гості навідували мене.  Та сам процес страшенно захоплював,  —  розповідає Лілія Гребінь-Коробова. — Автомобільні фарби неймовірні (поведінкою зовсім не схожі ні на масляні, ні на акрил...) і лягають особливо. Єдина незручність була в тому, що під кутом каплі трішки стікали. Але це, як на мене, надавало розпису певного колориту.

Лілія Гребінь займається малюванням із дитячих років. Проте розписувала автомобіль вперше. Каже, що хоче ще.

 - Це був мій перший досвід розпису авто, який мені страшенно сподобався, - продовжує майстриня. – Я виросла у творчій родині, відвідувала школу мистецтв, але не вважаю себе професійним художником. Просто роблю те, що подобається.

Лілія пробує себе у різних видах мистецтва. Нещодавно у батьків на кухні на всю стіну зробила картину – ліпку та розпис. Вийшли неймовірні мальви та соняшники. А з приходом новорічних свят у молодої художниці з’явилося нове захоплення. Вона розмальовує новорічні іграшки та дарує їх своїм близьким.

Коментарі: