Працівники Уманьводоканалу штурмували міськраду

30 Грудня 2013 18:04 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 93

Близько півсотні працівників «Уманьводоканалу», яким заборгували за 5 місяців заробітну плату, прийшло  до міського голови Юрія Бодрова забрати свої чесно зароблені гроші.  Мер, як справжній новорічний чарівник, пообіцяв, що дадуть людям гроші, але… тільки за 1 місяць. Прокуратора чомусь досі не зацікавилася: чому міська рада затримує виплату зарплат. Тоді як у випадку приватних підприємств, через заборгованості кримінальні справи на керівників відкриваються миттєво…

Сьогоднішній ранок для Юрія Бодрова видався гарячим. Працівники «Уманьводоканалу» не вийшли на роботу, і на службових автомобілях  приїхали до стін міської ради вимагати свої гроші. Найбільше людей обурює те,що їх залишили без Нового Року.

 - Ми майже півроку не отримуємо зарплат. Новий рік на носі, а я своїй дитині не можу купити цукерок під ялинку, - скаржиться Іван Немировський. –  Тож прийшли сьогодні до мера, хай розкаже де наші гроші, і коли ми їх побачимо. Склалося таке враження, що для всіх Новий Рік є, а для нас нема. Цілодобовою водою місто забезпечили, а нас зарплатами ні.

У кабінет мера людей впустили без бою. Юрія Бодров пообіцяв, що протягом дня виплатять зарплату. Але лише за один місяць. Коли решту виплатять невідомо. Цікаво чому раніше цього не можна було зробити.

Прокуратура ж досі не зацікавилася даною справою. Міська рада має свої привілеї, на неї не заводять кримінальні впровадження.  Проте приватних підприємців вразі не ліквідації заборгованостей по зарплаті карають по всіх правилах діючого законодавства.

Коментарі: