Олександр Цебрій просить своїх колег-депутатів допомогти підприємству "Уманьхліб"

03 Лютого 2014 16:06 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 147

Чергова сесія міської ради розпочалася зі скандалу. Обурені працівники «Уманьхлібу» вперше прийшли просити захисту в депутатів Уманської міської ради від депутата Максима Полякова.  Олександр Цебрій став на бік людей та закрикав своїх колег допомогти та створити комісію, яка розбереться з цим питанням.  

За словами керівника підприємства ЗАТ ТК «Уманьхліб» Олександри Бевз, Максим Поляков своїми шахрайськими діями довів підприємство до банкрутства. Працівники в розпачі, тому звернулися до депутатів.

- Сьогодні в такий не простий для всієї України час, коли в громадян  все, що пов’язане з владою, політикою та депутатами, викликає більше негативу  ніж позитиву, ми як представники громади не можемо бути осторонь даної проблеми,  - говоритьдепутат Уманської міської ради Олександр Цебрій. - Це вперше коли колектив підприємства звернувся до депутатів Уманської міської ради з проханням захистити їх від дій  свого колеги–депутата. Тому, я вніс пропозицію створити спеціальну комісію, з метою детального розгляду цієї справи, заслухати всі сторони, вивчити документи, щоб не було ніяких звинувачень стосовно однобокого підходу залучимо всіх керівників фракцій, які представляють різні політичні сили. Ми повинні в першу чергу захистити колектив стратегічного для міста Умань підприємства та довести уманчанам, що для депутатів міста Умань закон для  всіх один.

Коментарі: