Народ має бути пильним – до «Майдану» присмокталися перевертні

28 Лютого 2014 08:50 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 123

Олександр Румик, при якому Уманська «Батьківщина» мала найвищий рейтинг та за якого проголосували майже тридцять відсотків уманчан на виборах , розповів про нинішню ситуацію в місті та спроби деяких «політиків» узурпувати владу.

Він сказав:

Про народ і Україну: Надзвичайно гордий що я — українець. Що у нас є такі люди, діти, інтелігенти, які стоять за країну. Українці – великий народ !
Ще кілька місяців назад спитав свого друга, медика-хірурга, нашого міського, чому він вдома? Він каже – а що робити? Я йому сказав, якщо тебе не влаштовує таке життя, то йди на Майдан. Бо він не закінчиться, доки туди не прийдуть нормальні інтелігентні люди. Поки не прийдуть розумні освічені люди. Які не будуть хотіти посад і стоятимуть за країну. Люди, які б хотіли жити в нормальній демократичній державі, де кожна людина захищена. І він поїхав на майдан. І коли піднялася інтелігенція, тоді почалося усе мінятися!

Про «горлохватів»: «Політика в Умані» -  дійсно велика проблема. Коли є одна посада, а два гетьмана. А замість конструктивну, панує горлапанство. Я глибоко переконаний, що на ото скотство і безчинства, які творили партія регіонів, ми маємо відповісти законом. Бо якщо знову відповімо беззаконням, то нічим не будемо відрізнятися. І хаос ніколи не закінчиться.

І як би не хотілося страти для всіх, треба показати всьому світу, що ми не лише герої, а й цивілізована нація. І карати маємо по закону.                                                                                               

Групка горлапанів, які присосалися до Майдану, та  якими керує Поляков, що обікрав хлібзавод, бо мають якесь відношення до опозиції, рвуться до влади, це категорично не правильно.

Про легітимність: Не вважаю обраного голову райради Олександра Дячука легітимним. Оцю кандидатуру депутати обрали під тиском. Обрали кандидатуру, до якої є чимало питань. Розслідуванням діяльності якого навіть займався телеканал ТВі. Не припустимо обирати керівника району в камуфляжах, матюкаючись з дубинкою в руках.

Про політику: Політика – то брудна справа. Особливо брудною була останні роки. Коли забирали бізнес, коли не правомірно  звинувачували  дітей, щоб тиснути на батьків. Тому пораджу уманчанам – вибирайте господаря, вибирайте чесного. І не дивіться на політичний окрас. Я мрію, що у нас настане час, коли в першу чергу будуть ставити моральні якості, професіоналізм і знання людини, а не належність до партії.                                                                                                    

Партійність не повинна відігравати роль. Бо працювати має господар, що в районі, що в місті. Який розуміє, як зорганізувати роботу, щоб вчасно була вода, вичищена каналізація, тепло в будинках і у школах. А те, що відбувається сьогодні - не бачу прогресу і не розумію уманського району!       

Надіюся, що місто справиться і не повторить помилку уманського району. Бо тоді напрошується питання - за що люди гинули? Щоб прийшли горлопани?                                                                              

Я сам кілька разів піднімав питання відставки Юрія Бодрова. І сьогодні треба, щоб він передав місто у руки господаря.

Діяльності керівників-регіоналів  мусить дати правову оцінку прокуратура, відпускати їх на всі чотири сторони — злочин.

Коментарі: