Уманчани підгодовують солдатів в армії

13 Березня 2014 12:54 Коментарів 1 Титаренко Марія Переглядів: 118

150 буханок хліба, мішок цукру, два мішка крупів, м’ясо свині, оберемок сала  та чотири ящика печива – уманчани вже завезли солдатам військової частини, яка знаходиться в селі Росішки.  Харчування для тих,  кого викликали із запасу, і на яких країна не розраховувала.  Сьогодні вони повезли ще. Взяли із собою і технічне забезпечення.  Ось так  політичні діячі та студентство   підтримують бойовий дух армії.

Ініціаторами такої справи стали Василь Шеремета, голова Уманського відділення політичної партії «Демократичний альянс», Антон Котвіцький, голова Уманського відділення партії «УДАР» та Студентська рада Уманської філії Європейського університету.

- До нас надійшла інформація про те, що більше 150 армійців , а це офіцери та військовозобов’язані , які перебувають на казарменому положенні, харчуються за власний кошт, - розповідає Василь Шеремета. – От  ми і вирішили допомогти їм. В такий не простий час, солдати мають відчувати підтримку земляків.

Активісти звернулися до підприємців із прохання допомогти. На їх ініціативу відкликнулися підприємство «Уманьхліб» та фермери із Монастирища.

- Дякуючи уманчанам, ми змогли купити і технічне обладнання для освітлення території військової частини, - говорить Василь Шеремета. – На народному віче жителі міста кидали гроші до скриньки, щоб допомогти солдатам. За кожну витрачену нами копійку, ми перед громадою прозвітуємося. Щоб всі бачили, що в нас все чесно та прозоро.

Також активісти планували провести 13 березня концерт для військових, де мав виступати гурт «Місто Мрій». Але у зв’язку із військовими діями та мобілізацією, його довелося перенесли на не визначений термін.

Всі бажаючі, які хочуть підтримати військових можуть звертатися за телефонами: 093 644 76  44 Антон та 096 441 4171 ,063 788 98 91 Василь.

Коментарі: