Виконуючий обов'язки міського голови В'ячеслав Коваль пішов у відставку

17 Березня 2014 16:43 Коментарів 1 Титаренко Марія Переглядів: 130

В слід за Бодровим сьогодні пішов у відставку виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради, Вячеслав Коваль.  На його місце пропонують кандидатуру Олександра Цебрія. Із команди колишнього мера залишився лише перший заступник Станіслав Марков. Завтра відбудеться сесія міської ради, де офіційно затвердять кандидатури на посаду секретаря міської ради та членів виконкому від Уманської громади.

Сьогодні відбулося засідання більшості депутатів Уманської міської ради та представників Уманського відділення ВО «Майдан». На якому в.о. міського голови, секретар міської ради, В’ячеслав Коваль написав заяву про відставку.   

- Зібралася депутатська більшість та представники ВО "Майдан", і висловили думку про мою відставку. – коментує ситуацію Вячеслав Коваль. – Задля забезпечення спокою в місті я написав заяву. Але якщо потрібні будуть мої знання, я готовий допомогти, і працювати на благо міста.

На місце Коваля, депутатська більшість, яка складається із партії «Батьківщина» та фракції «Рідне місто»,  запропонувала кандидатуру депутата міської ради Олександра Цебрія. Він входив до складу минулої депутатської більшості

- На даний час депутати міської ради залишаються єдиним легітимним органом влади, - говорить голова Уманської міської організації «ВО Батьківщина» Людмила Кирилюк. –  Виходячи із ситуації, яка склалася у місті та й в країні в цілому, ми згуртовуємося, щоб надалі мати змогу працювати. На місце секретаря ради депутатська більшість запропонувала Олександра Цебрія, який очолює фракцію «Рідне місто». Він не був членом Партії Регіонів. Для нас зараз головне  довести місто в належному стані до виборів. А там уманчани самі вирішать, кого вони хочуть бачити на посаді міського голови.

Завтра відбудеться сесія міської ради о 15,00, на якій депутати будуть голосувати за прийняття кандидатури Олександра Цебрія на місце секретаря ради. Але перед цим відбудеться народне віче, яке розпочнеться о 14,00 біля стін міської ради.

- Ми хочемо щоб завтра Олександр Цебрій вийшов до людей, і розповів про себе людям, дав відповіді на їх запитання, - говорить В'ячеслав Зозуля. - Лише після цього депутати будуть вирішувати голосувати за його кандидатуру чи ні.  

 

Коментарі: