Руслана приїде на форум Євромайдану до Умані

18 Березня 2014 09:02 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 128

22-23 березня  в Умані пройде ІІІ Всеукраїнський форум Євромайдану. До міста приїдуть не лише представники із різних куточків України, а й світу: Бельгії, Польщі, Росії, Франції та інших. Особливою гостею стане співачка Руслана, яка стала невід’ємною частину Майдану. Житло для форум чан знайли, проте вони хочуть жити у сім’ях уманчан. Закінчиться з’їзд активістів концертом, на якому виступлять такі гурти як «Тінь Сонця», «Крик душі» та «Троя».

На два дні сесійна зала міськради стане місцем єднанням для всієї України.

Організаторами форуму в Умані є голова  Уманської «Молодої Батьківщини» Роман Похольчук та голова Уманського відділення партії "УДАР" Антон Котвіцький. 

- На форумі будуть обговорювати питання, які стали болючими для нашої країни, - розповідає  один із організаторів форуму Роман Похольчук. – Основне з них – розв’язання конфлікту в Криму. Ми будемо звертатися до різних міжнародних організацій, щоб ті якимось чином впливали на Росію, і не давали змоги порушити сувернітет нашої країни. Можливо делегати, які приїдуть з Росії, будуть проводити мітинги на підтримку України у своїй державі. Або ще краще – організують свій Майдан у Кремлі.

Також делегати будуть обговорювати та знаходити шляхи виходу України із економічної кризи. І звичайно, порушуватимуться питання щодо люстрації «не чистих на руку» чиновників і вступу до ЄС.

Особливим гостей з’їзду стане Руслана, яка провела не одну ніч не Майдані в Києві. Вона сама захотіла приїхати до Умані.

Організатори форуму вже знайшли готель, який погодився безкоштовно прийняти делегатів. Проте вони виявили бажання провести ніч у Умані в родинах жителів міста.

- Форумчани хочуть значить про проблеми, які хвилюють зараз людей, - продовжує Роман. – Тому виявили бажання проживати саме в сім’ях уманчан, а не в готелі.

Уманську громаду на форумі будуть представляти В’ячеслав Зозуля, Сергій Скрипник та Геннадій Грищенко.

Закінчиться форум святковим концертом, який відбудеться в центрі міста 23 березня о 17,00. В ньому будуть брати участь гурти, які виступали на сцені київського Євромайдану, - «Тінь Сонця», «Хід у відповідь», «Крик душі» та інші.

Уманчан, які готові прийняти у своїх домівках учасників форуму, просимо звертатися за телефоном 063 693 19 82, Роман Похольчук, або 093 644 76 44, Антон Котвіцький.Коментарі: