Уманчанин допоміг Коломойському спіймати перших «сепаратистів» - відео

22 Квітня 2014 16:45 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 238

Уманчанин, відомий український телеведучий Володимир Остапчук разом із командою Хеппі ранок та Хіт Фм надавили на ерогенну зону всіх українців – «бабло». Та створили відео, яке за добу набрало більше переглядів, ніж кількість переглядів усіх пісень Павла Зіброва.

На створення ролика радіоведучих надихнув Ігор Коломойський.

- На різні ідеї нас завжди надихають політики, і за це їм велике дякую. Останні тренди задає - Коломойський. Він намацав ерогенну зону усіх українців – «бабло».  Тобто здавати російських диверсантів за великі гроші! Ще й пункти прийому відкрив, - розповідає Володимир Остапчук.- Прекрасна ідея, молодець. Ми (Хеппі ранок на Хіт Фм) як почули про це в новинах - подумали, якби виглядала ця реклама з огляду на те, що в Коломойського найбільша банківська структура країни. Так і народилось.

Текст до ролика писали 15 хвилин.  А  запис, пост-продакшн і "картинку", години дві максимум.

- Ідея була створити вірусний ролик в інтернеті - просто є така "реклама" сепаратиста і все. А хто і як записав - невідомо. – продовжує Володимир. -  Спробували і офігіли. За добу 200 тисяч переглядів, в рамках українського інтернету.А це в 20 разів більше, ніж кількість переглядів усіх пісень Павла Зіброва.

Ввечері ролик запустили в мережі. На ранок він став кращим роликом на найбільших російських сайтах lenta.ru та bigmir.net.

- До речі вже поповзли чутки: по-перше росіяни переважно думають, що це РЕАЛЬНА РЕКЛАМА "здай сепаратиста", а не сарказм і стьоб, - ділиться Володимир, - по-друге: Приватбанк ОФІЦІЙНО заявив, що ніякого відношення до цієї реклами не має, але з усіх питань здачі диверсантів та зброї звертатись до пунктів їхнього прийому.

Гроші за російських сепаратистів платять. Уже 80 тис у.о. сплатили за вісьмох затриманих сепаратистів.

 

Коментарі: