Уманський 100-літній дідусь став найстаршим в Україні вкладником банку

29 Квітня 2014 13:22 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 119

Василь Журжа колишній військовий, більшість свого життя прослужив техніком в авіаційних силах. Пройшов через три війни: фінську,  вітчизняну  та корейську. Близько 20 разів був за крок від смерті, але всі рази йому вдавалося вижити. А на свій сотий день народження  він ще й став найстаршим в Україні вкладником банку «Надра»  та отримав в подарунок 1000 грн.

Все своє життя Василь Омельянович не сидить на місці. Навіть в свої сто років кожного ранку робить зарядку, готує сам собі їсти та слідкує за всіма останніми «тенденціями» новин України та світу. Має велику родину: двоє дітей, двоє внуків та чотири правнука. Своїм головним секретом довголіття вважає гени.

- Моя прабабуся  прожила 125 років, дідусь 115 років, бабуся 96, і то вона померла від голоду, - розповідає Василь Омельянович. – Ще одним секретом довголіття є постійний рух. Я їм тільки двічі в день —  снідаю та обідаю. Вечорі їм лише яблуко, або кефір. Намагаюся тримати себе у формі, кожного ранку роблю зарядку, навіть лежачи на ліжку. І ще займаюся диханням Фролова. Кожний вечір по 40 хвилин.  Роблю так останні 15 років, і відчуваю, що це багато мені дає.

Василь Омельянович відвоював три війни. Близько 20 разів був за крок від смерті.  Він ні у воді не тоне, ні у вогні не горить. Кожного разу щасливий випадок рятував його життя.

-  Я часто був за крок від смерті, то бомба вагою 250 кг впаде біля мене і не зірветься, то сяду в корабель, який єдиний виживе після шторму. Вважаю себе щасливчиком, - проводжує Василь Омельянович. – Гадаю, мене оберігає Бог. Мама завжди вчили мене вірити в нього. Навіть, коли був членом комуністичної партії.

Свій сотий День народження Василь  Журжа чекав з особливим настроєм. Адже не кожний доживає до такого віку. Святкував пишно і весело в колі родини та друзів.

Вітала його і місцева влада, й учні школи № 4.  Особливим подарунком став візит працівників банку «Надра». Василь Журжа є найстаршим клієнтом банку в Україні. Вони подарували йому сертифікат на 1000 грн.

Коментарі: