Донецькі сепаратисти вигнали рибалок…до Умані

05 Травня 2014 15:16 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 158

STATUS-Чемпіонат України по ловлі хижої риби мав проходити в Донецькі області. Але через сепаратистів рибалки змушені були тікати до Умані. Представники з усіх областей намагалися витягнути із ставу тепличного комбінату найбільших щуку, окуня, судака або іншу хижу рибу. Вперше за останні декілька років змагання проходили без рибалок із Криму…

93 рибалки втекли подалі від Донецьких сепаратистів до Умані. Проводити змагання вирішили на Черкащині, оскільки саме став тепличного комбінату відповідає всім вимогам для проведення конкурсу. В ньому плаває чимало хижої риби: і щуки, і судаки, і окуні.

-У змаганнях взяли участь представники із усіх областей України, окрім Криму… За останні декілька років ми вперше проводимо змагання без  рибалок із півострова,- розповідає голова уманського товариства мисливців-рибалок Віталій Бабій. – Переможцем змагань стає той спортсмен, який зловить найбільше риби. Приємним здивуванням стало те, що перше місце зайняв житель Христинівки. Такого результату  ніхто не очікував, адже серед учасників були два чемпіона світу.

Юрій Якименко отримав в подарунок рибальські снасті від Українського професійного банку на суму 2 000 грн та можливість представляти Україну на Чемпіонаті Європі по ловлі хижої риби.

Приємною несподіванкою для донецьких рибалок став сертифікат на  2 000 грн від депутата міської ради Олександра Цебрія. 

Під час проведення змагань жодна рибина не постраждала — була зважена та відпущена на волю, у став.

 

Коментарі: