Виборів міського голови… не буде

12 Травня 2014 14:45 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 165

Виборів міського голови 25 травня не буде. Причина проста – їх не призначила Верховна Рада. А все тому, що колишній секретар міської ради В’ячеслав Коваль не зробив подання про призначення виборів міського голови, як того вимагав термін після відставки Юрія Бодрова.

Коли будуть вибори міського голови – невідомо. Колишній секретар міської ради Вячеслав Коваль не зробив подання до Верховної Ради про призначення виборів міського голови протягом 15 днів після відставки Юрія Бодрова.

А поки Умань вже два місяці «живе» без очільника міста. Новообраний секретар міської ради Олександр Цебрій ще не може виконувати обов’язки міського голови - він проходить спеціальну перевірку. Проте обіцяє, як тільки очолить місто, то відразу зробить подання до Верховної Ради.

- Першим документом, який я підпишу на посаді в.о. міського голови, стане подання про призначення виборів міського голови, - коментує ситуацію Олександр Цебрій. – Чому мій попередник цього не зробив, мені невідомо.

Щоправда, уманчани здебільшого не відчули, що місто живе без міського голови.

— Як фарбували дороги у базарний день, що все місто «стає» в пробки – так і фарбують. Як були ямкові ремонти доріг, так і є. Таке відчуття що ми все життя без мера жили. — прокоментував Олександр Коновалов, таксист.

Коментарі: