Ціни на проїзд в уманських маршрутках зростуть

13 Травня 2014 14:28 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 175

Уманські перевізники звернулися до міської ради із проханням про підвищення цін. Економічний відділ вже почав розглядати дане питання. Коли і наскільки подорожчає проїзд поки що невідомо. Проте уманчан така новина не дуже задовольняє.

Перевізники міста довго «трималися» після підвищення цін на бензин.  В Умані чи не останні в Черкаській області почали обговорювати питання збільшення ціни на проїзд.  Проте за результатами нашого опитування більшість уманчан виявилися незадоволеними  такою новиною.

 - Вартість проїзд  для нашого міста і так була зависока. Тож чергове підняття цін суттєво вдарить  по кишені моєї родини.  – ділиться з нами 25-річна Вікторія Невмивана. – Ціни збільшаться, а «сервіс» та «димлячі» автобуси залишаться ті ж самі.

Директор ТОВ «Круїз-Авто» Віктор Бойко запевняє, що покращити якість обслуговування пасажирів можна, але тільки за допомогою  жителів міста.  А автобусний парк обіцяє оновити до кінця року.

- Для покращення якості обслуговування нам потрібна інформація. Якщо пасажири будуть частіше звертатися до відділу експлуатації  та вказувати нам про порушення, нам  легше їх буде «викорінювати» - коментує ситуацію Віктор Бойко.  – При цьому потрібно вказувати факт порушення, номер маршруту та номер автобуса, нам так легше буде виявити водія-порушника. Якщо водій курить, не дає квитка, не зупиняється на зупинці або в якщо в автобусі брудно, я завжди радий чути пасажирів. До кінця року у нас мають з’явитися два, а то й три нових автобуси.

Звернутися до експлуатаційного відділу можна за телефоном  2-31-29.

Коментарі: