Найбільший прапор України "заховав" від дощу площу Леніна в Умані

15 Травня 2014 15:36 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 182

Сьогодні центральну площу Леніна прикрасив в найбільший в світі жовто-блакитний прапор, який подорожує по всій Україні. Його розміри 40х60 м,  площа - 2400 м2. Активісти «Молодої Батьківщини» більше місяця витратили на його виготовлення.  Прапор має «магічну силу». Коли його розгортали,  дощ переставав йти.

Найбільший прапор України вже побував у Львові, Луцьку, а сьогодні й в Умані. У суботу його розгорнуть у Запоріжжі, а далі в містах півдня та сходу.

 - За своїми розмірами прапор побив всі світові рекорди. Вперше ми розгорнули його в Києві, а потім почали подорожувати та розгортати його в інших містах України, - розповідає радник Президента України,  голова Всеукраїнської організації «Молода Батьківщина»,  Іван Крулько. – Цією акцією ми хочемо об’єднати нашу країну. Показати, що немає різниці де ми живемо, чи якою мовою розмовляємо,  ми єдиний український народ.

Не дивлячи на дощову погоду, розгорнути прапор прийшли більше півтисячі уманчан. Найдивовижніше те, що на хвилини його розгортання на площі Леніна переставав йти дощ.

Коментарі: