ФОТО Міст на трасі Київ-Одеса став жовто-блакитним

07 Липня 2014 12:26 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 147

Близько 20 волонтерів вийшли на трасу Київ-Одеса, аби прикрасити міст жовто-блакитним прапором України. 15 літрів фарби  та 3 години вони витралили на створення державного символу.  Активісти пофарбували лише одну частину мосту. Наступну планують «прикрасити»  у неділю,13 липня.

Організатором акції виступив 20-річний Владислав Ткаченко. В цей не легкий час для країни, він разом з друзями таким чином висловлює свою підтримку бійців АТО та намагається підняти натрій населенню Умані.

- Саме під цим мостом пролягає автошлях Київ-Одеса. Кожного дня тут проїжджають сотні автомобілів. Ми гадаємо, що це буде піднімати їхній патріотичний дух,  – розповідає Владислав.

Фарбу купували за кошти активістів та приватних підприємців Умані. На «прикрашання» мосту було витрачено 15 літрів жовто-блакитної фарби.

- Реакція водіїв уже радувала, коли ми фарбували міст, - продовжує Владислав. – Водії, які проїжджали,  кожні 2-3 хвилини сигналили, вітаючи активістів. Дехто з них махали руками,  кричали «Слава Україні» та навіть допомагали матеріально. Їхні посмішки на обличчях дали нам зрозуміти, що наші старання були недаремні.

Активісти пофарбували лише одну частину мосту. Наступну планують «прикрасити»  у неділю, 13 липня.

Всіх, хто бажає долучитися до акції, просимо звертатися за телефонами 093 841 40 92 або 068 753 42 00. 

 

Коментарі: