Уманчанин Віктор Кумановський безвісті зник в зоні АТО

11 Серпня 2014 14:27 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 161

Нещодавно все місто сколихнула страшна звістка про смерть уманчанина, 39-річного, Віктора Кумановського,  в зоні проведення АТО. Проте при впізнанні тіла виявилося, що в труні лежало тіло іншого чоловіка.  Рідні впевнені, що Віктор живий. 18-річна донечка та 6-річний синок кожного дня чекають на свого  тата вдома…

Віктор Кумановський був мобілізований  два місяці тому. Спочатку його відправили до міста Черкас на навчання, а потім в зону проведення АТО. Останній місяць провів у Луганській області. Віктор розповідав, що знаходиться біля села Нижній Нагальник.

- 7 серпня Віктор разом зі своїми товаришами вели бій в Луганській області біля села Дяково, - розповідає родич чоловіка Віталій. – Вони проривалися із оточення сепаратистів. Але їх накрив град, і Віктора ранило. Де він зараз знаходиться ми не знаємо. Ми зверталися до екстрасенсів. Ті розповіли нам, що Віктор живий.

Востаннє чоловік телефонував дружині 6 серпня.  Сказав, що потрібно вимкнути мобільні телефони, бо через них сепаратисти дізнаються, де знаходяться позиції українських військових.

- Ми до останнього надіємося, що знайдемо Віктора, - продовжує Віталій. – Багато людей займається цим пошуком. Ми готові дати винагороду кожному, хто допоможе нам знайти Віктора.

Найбільше вдома чекають на татуся 18-річна донечка та 6-річний синок. Вони вже більше двох місяців не відчували батьківського тепла...

Коментарі: