Христинівчанина Олега Бойка врятував від смерті бронежилет

18 Серпня 2014 22:21 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 113

34-річний Олег Бойко із села Сичівка Христинівського району залишився живим  завдяки  бронежилету, який йому подарував  народний депутат України Антон Яценко.

 Олег Бойко на Сході в зоні АТО перебуває ще  з  березня місяця.  Весь цей час Бог чоловіка милував, проте  минулого тижня під час виконання військового завдання  під Амросівкою, що в Донецькій області, Олег потрапив під обстріл. У нього влучила не одна куля.  На щастя,  залишився живим. Врятував бронежилет, який, до речі, йому передав народний депутат України Антон Яценко.  Олег Бойко і не думав, що  колись поповнить  ряди українських військовослужбовців. За тиждень вступу до лав Збройних сил України чоловік влаштувався на нову роботу. Жив звичайним життям.  А зараз рідні та близькі рахують хвилини до наступного дзвінка Олега, щоб почути його голос і переконатися, що в нього все добре. Вдома  на нього чекають мати та двоє дітей, десятирічний Ростислав та тринадцятирічна Аня.  Вони щохвилини моляться  за життя свого героя. Мати Олега, Валентина Федорівна вдячна Антону Яценку за  бронежилет, який врятував життя її сина. 

Нагадаємо, народний депутат України Антон   постійно допомагає призваним та мобілізованим із  свого округу  бронежилетами, касками, військовою формою, берцами. Так, лише  15 та 16 серпня  народний депутат України Антон Яценко  передав 2 бронежилети  військовослужбовцям із міста Умані та 4   мобілізованим із  села Дмитрушки Уманського району, ще  3 бронежилети  народний депутат передав призовникам  із міста Монастирище. Крім того, Антон Яценко передав бронежилети  військовослужбовцям із  села Терлиця, Коритня, Бачкурино Монастирищенського району. Також народний депутат передав форму та берці, військову куртку   військовослужбовцям, які наразі перебувають у зоні АТО   із села Кузьмина Гребля Христинівського району та мобілізованому умачанину. Їх імена, з етичних причин, ми не називаємо.

Також, народний депутат України Антон Яценко, вкотре,  звертається до всіх жителів свого округу родичі, яких були призвані чи мобілізовані та потребують бронежилети, каски, форму, берци звертатися особисто до нього за номером мобільного (067) 406 83 61.

 

Коментарі: