В Умані фарбою кольору крові облили два російських банки: ВТБ та БМБ

29 Серпня 2014 18:58 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 149

Лише одне слово «Вбивці» та криваві бризки фарби з’явилися після минулої ночі на стінах російських банків: ВТБ та БМБ. Хто це зробив – невідомо. Проте один із дідусів уже розпочав акцію проти діяльності російських фінансових установ на території України.

Це вперше в Умані облили фарбою російські фінустанови. Директор відділення «Уманське» ПАТ ВТБ Банк Володимир Швирін не розуміє, яким чином подібні дії можуть вплинути на ситуацію, що на Сході.

- Я думаю, що люди не дуже задумуються над ситуацією. В нашому банку працюють так ж самі українці, як і всі. Обливаючи нашу фінустанову фарбою, роблять гірше тільки нам. А не Росії. Нам прийдеться це все відмивати, - коментує ситуацію Володимир Швирін. – Так, у нас банк із російським капіталом. Але є й інші банки з іноземними капіталами. Ми не фінансуємо терористів, як хтось говорить. Навпаки, минулого місяця банк для того, щоб українські вкладники могли бути спокійними за свої гроші, «вливав» до нашої установи коштів на 20% більше ніж зазвичай.

Працівники ж БМ банку відмовилися від коментарів.

Більш категоричним до російських фінустанов є Олександр Коверга. Він сам організував акцію-протест та стоїть біля стін ВТБ банку.

- Я тут стою через події, які відбувають на Сході. Організував акцію-протест проти фінансових російських установ. Їх потрібно всіх «вигнати» із території України, - розповідає Олександр Коверга. – Я не обливав банки фарбою. Як на мене, то їх краще взагалі спалити.

Чоловік планує стояти під стінами фінустанови доки вистачить сил.

Коментарі: