Уманські активісти впіймали «на гарячому» «мобільну» точку наркоторговців

04 Вересня 2014 17:34 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 83

Руки по лікті в крові, розбите обличчя, шприц наповнений наркотичною речовиною. Уманські активісти зловили «на гарячому» одну із «мобільних» точок наркодилерів, які вже не перший рік «працюють» в місті.  У злочинців було вилучено 18 мл наркотичної речовини, шприц, мобільні телефони та гроші. Правоохоронні органи проводять досудове слідство.

 «Мобільні» наркоточки в Умані працюють вже не перший рік. Проте працівникам міліції жодного разу не вдавалося їх «накрити». Тож за справу взялися прості уманчани.

 Вадим Поліщук колись і сам вживав наркотики. Проте сьогодні він разом зі своїми друзями бореться із тими, хто «знищує» чужі життя.

 - До мене зателефонували друзі та сказали, що по вулиці Леніна із червоного «жигуля» троє молодиків продають наркотики, - розповідає Вадим Поліщук. – Молоді хлопці приходили до «точки» купували шприци наповнені наркотичної речовиною, і, навіть не приховуючи свої нові «придбання», приймали «дозу» в найближчому під’їзді.

 

Наркоторговець приховує обличчя. Показує лише свої закривавлені руки..

У автомобілі сиділо троє молодиків - двоє спереду та один на задньому сидінні.

 - Я підійшов до водія і запитав, що тут відбувається. У відповідь почув лише нецензурну лайку. Тоді я відкрив двері автомобіля зіперся на руль, і знову задав це питання. Проте знову відповіді не було, - продовжує розповідати Вадим. – Натомість хлопець, що сидів на передньому сидінні біля водія, дістав гострий ніж та підніс до моєї руки. Я відразу вибив цей ніж та почав захищатися. Мої друзі, побачивши, що мені погрожують, ногою вибили переднє бокове скло автомобіля, відкрили двері, затримали злочинця та почали все знімати на відео.

 

Одиному із наркодилерів, який сидів на задньому сидінні, вдалося втекти. Двох інших активісти затримали та викликали наряд міліції.

 Правоохоронці вилучили у злочинців  шприц із наркотичною речовиною, один чистий шприц, три мобільні телефони та гроші. Триває досудове слідство.

 

Коментарі: