12 ізраїльських поліцейських приїдуть до Умані «втихомирювати» кримінальних елементів серед хасидів

08 Вересня 2014 12:55 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 107

Закрита зустріч за закритими дверима – Уманська міська влада разом з губернатором Черкащини Юрієм Ткаченком, представниками СБУ, представниками МВС, Генеральним Директором Управління з питань захисту та безпеки Бюро з протидії тероризму Ради Національної Безпеки офісу Прем`єр-міністром Держави Ізраїль  Аміром Інбаром та Послом Ізраїлю в Україні  Еліавом Белоцерковські обговорювали питання паломництва хасидів.  Головна тема — безпека паломників. Цього року  «захисниками порядку» в місті стануть уманські правоохоронці та  12 ізраїльських поліцейських, які «втихомирюватимуть» хасидів, що святкуватимуть Новий 5775-й рік. За останніми даними 16 тис. паломників уже придбали квитки на поїздку до Умані. Проте ця цифра збільшується з кожним днем.

Посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковські впевнений, що ситуація в Україні не стане приводом для «зівання» цьогорічного паломництва в Умані.

- Частина паломників дійсно скасовує свої поїздки до Умані, проте більшість все ж планують відвідати могилу Раби Нахмана, - говорить Еліав Бєлоцерковські. – Ті паломники, які були вже в Умані, дуже тепло відгукуються про той прийом, який тут є. Ми знаємо, що тут нікого не ріжуть, не вбивають на вулицях, що в місті панує безпека.

Цього року забезпечувати порядок серед паломників будуть уманські правоохоронці та 12 ізраїльських поліцейських, які затримають на три дні після святкування Рош-ха-Шану, аби «втихомирювати» громадян своєї країни.

- В цьому році в Умані буде 12 наших поліцейських. Їхня задача менше спілкуватися із місцевими жителями, і більше – з паломниками. Ні для кого не є секретом, що серед хасидів є "кримінальні елементи". Тож поліцейські будуть забезпечувати порядок саме серед них,  - продовжує пан Посол Еліав Бєлоцерковські. – Ми завчасно повідомили паломників, що  якщо вони будуть порушувати порядок, то відчують відсіч наших поліцейських.

Коментарі: