Уманчанин вижив в АТО і загинув під Уманню

01 Жовтня 2014 10:36 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 169
Вбиті горем батьки відтепер можуть побачити сина тільки на фото із чорною стрічкою…

«Я хочу до тата…» - кожного дня проситься 8-річна Алінка у своєї матусі. Майже більше двох місяців тому дівчинка востаннє бачила свого батька і більше ніколи не побачить... 33-річного Андрія Дарійчука жорстоко побили та кинули вмирати у лісосмузі між селами Гереженівка та Піківець, де більше ніж півроку тому знайшли тіло жінки-податківця Інни Клочко. Уманська районна міліція й досі не знайшла винних у вбивстві чоловіка. Тож батьки хлопця розпочали власне слідство. Вони впевнені, що на допомогу правоохоронних органів не варто надіятися…

33-річний Андрій Дарійчук останні 10 років разом із дружиною та донькою проживав у місті Київ. Працював водієм у Червоному Хресті. Чоловік возив гуманітарку в зону АТО. Допомагав  військовим та мирному населенню. Проте коли біда прийшла до його хати, йому допомогти ніхто не зміг…

Два вбивства – одне місце злочину

19 липня Андрій Дарійчук поїхав в село Гереженівка до бабусі, але до її будинку так і не дістався… Чоловіка знайшли напівживого у лісосмузі між селами Гереженівка та Піківцем, де півроку тому знайшли понівечене тіло жінки-податківця Інни Клочко.

Андрій привіз свою сім’ю, 8-річну донечку та дружину, до Умані і разом з батьками відправив їх на море. А сам залишився в батьківському домі хазяйнувати.

- Андрій привіз сім’ю, і ми поїхали на море. А сам поїхав до бабусі в Гереженівку покосити траву. Було це близько третьої ночі. Він весь цей час зіздвонювся із дружиною, але в один момент зв’язок перервався, і ми більше не могли з ним зв’язатися,  - розповідає мати Марія. – Ми почали його шукати. Телефонували друзям, в міську лікарню, морг. Але ніде його не було.

Батьки не стали писати заяву до правоохоронних органів. Вони не вірили, що міліція може чимось їм допомогти.

- Виявилося, що нашого сина ще живого знайшли в лісосмузі між селами Гереженівка та Піківець . Відвезли до Уманської районної лікарні, - розповідає мати Марія Дарійчук. – Там він два дні вважався як невідомий, бо в нього при собі не було документів. А потім ми його знайшли…  в лікарні із важкими травмами…

Батько 8-річної донечки пролежав 7 днів у комі та помер…

- У свідоцтві про смерть Андрія написали, що в нього була мозгова кома і полігамна відмова всіх органів, -  говорить батько Яків. -  По голові били чимось таким, щоб череп не лопнув, але мозок «розпливлися». В сина лише була розсічена губа та перенісся. Можливо його били якісь боксери, які точно знали куди потрібно наносити удари.

При собі чоловік мав 1 500 гривень, телефон, годинник, документи та бейджик, який засвідчував, що він працював у Червоному Хресті. Всі ці речі зникли…

 «Вже більше двох місяців, як немає нашого сина!

А міліція й досі нічого не зробила!»

Батьки вбитого хлопця скаржаться на бездіяльність правоохоронців Уманського районного відділу міліції.  Вони стомилися стукати в закриті двері слідчих.

- В міліції справу відкрили. Кажуть, що ведуть слідчі дії. Але толку з них ми поки не бачимо. Нас шокує бездіяльність міліції. Правоохоронці нічого не роблять. Вони не обстежували місце злочину, не взяли відбитки шин автомобіля, який привіз в ліс нашого сина. Ми поїхали самі на місце злочину і знайшли там кульок з яким тоді Андрій їхав додому. А правоохоронці навіть його не взяли…Та що говорити, слідчі про одяг Андрія взагалі згадали на десятий день після його похорону,  - продовжує розповідати вбита горем мати.

Після похорону сина, батьки розпочали вести власне розслідування.

Вони з’ясували на якому таксі Андрій їхав до села, і де саме вийшов. Навіть дізналися про роботу підпільного кафе в Гереженівці, яке починає свою діяльність кожної ночі після 12 години. І що саме тієї ночі в селі бачили декілька чоловічих компаній, і навіть чули сварки.

- Ми все з’ясовуємо самі, але свідків подій тієї ночі ми знайти не можемо. – продовжує говорити Марія. – Можливо вони просто бояться говорити. Ми готові заплатити будь-які гроші за інформацію про обставини смерті сина…

У батьків залишилися тільки одна надія, на допомогу людей…Телефон матері Марії Дарійчук (096) 336 48 29.

Міліція мовчить. Щось приховує?

Наші журналісти звернулися із офіційним запитом до  т. в. о. начальника Уманської районної міліції Сергія Башинського, аби той розповів чому міліція, ймовірно, саботує розслідування вбивства Андрія Дарійчука. Але ми й досі не отримали на нього відповіді.

Чому правоохоронці мовчать, невідомо…

А поки маленька 8-річна Алінка кожної ночі проситься в обійми до свого тата….

Коментарі: