Громада

Громадські діячі міста Умань

Андрій Євгенійович Дикун 

Безпартійний. Очолює
Громадський Актив Умані, є Президентом Асоціації виробників молока України. Видає глянцеві журнали: "Прибуткове свинарство", "Молоко", газету "Справжній господар".
Приймав участь у виборах народних депутатів у 2012 році. Відзначився чесною боротьбою без використання адмінресурсу та чорного піару. 

Його акції: Гривня, що рятує життя,  Свято Купала, прибирання Міщанського кладовища, установка першого в місті молокомату (молоко реалізується за собівартістю), випікання найбільшого торту в Україні. Нині розвиває та фінансує соціальні напрямки: популяризація Умані та України серед іноземців VisitUkraine, пропаганда здорового способу життя ILoveMilk
Характеристика: простий, контактний, неконфліктний, байдужий до лестощів, доброзичливий. Важко вивести з себе. Спокійно реагує на провокаційні питання. 
Контакти: прес-секретар Мирослава Хоменко 050-932-58-66. Безпосередньо з ним можна зв'язатись через мережу Facebook, або електронну поштуad@dykun.com.ua

 

Валерій Олексійович Кислинський
Безпартійний. Проживає в Умані. Очолює Раду Громадських організацій міста Умань. Організація здійснює контроль за діяльністю органів влади та правоохоронних структур. Працює на захист інтересів уманчан. За час існування, судились з міською владою через тарифи комунальні тарифи, знесли нелегальні торгові кіоски паломників, знесли рекламні щити, що не відповідають закону України "Про рекламу", зупинили вирубування парку Зої Космодемянської. На даний момент одна з найбільш радикальних організацій міста.
Характеристика: рухливий, позитивний, доброзичливий. У спілкуванні привітний. Легко виходить з себе, коли йому брешуть чи намагаються маніпулювати. 
Контакти: 097-554-12-13

 

Володимир Володимирович Гончарук
Безпартійний. Голова мотоклубу "Атлант", один з найбільш активних членів Ради громадських організацій міста. На його рахунку зняття залізних паль, якими хасиди перекрили вулицю Белінського. Зняття рекламних білбордів, що не відповідають закону України "Про рекламу", демонтаж нелегальних торгових наметів на перехресті вулиць Пушкіна-Белінського, що неподалік синагоги. 
Характеристика: Спокійний, дещо флегматичний, рідко "виходить з себе". Національно свідомий, готовий боротись за порядок. Під час громадських акції не йде на конфронтацію, не використовує брутальної лайки. Просто бере у руки болгарку і... працює. 
Контакти: 067-752-75-45