В Умані обговорили умови праці співробітників місцевої психлікарні

0
32

В Уманській психіатричній лікарні відбувся семінар-навчання «Забезпечення дотримання трудового законодавства». На ньому були присутні спеціалісти відділу аудиту та фінансового контролю Уманської міської ради, інспектори праці, а також керівники, бухгалтери, кадровики та працівники лікувальної установи.

Співробітникам психіатричної лікарні розповіли про порядок укладання трудових договорів, ведення та облік трудових книжок на підприємстві та терміни виплати заробітної плати.

В Умані обговорили умови праці співробітників місцевої психлікарні

Учасники семінару також дізналися про мінімальні державні гарантії в оплаті праці. Крім того, їм розповіли про додатковий соціальний захист, надання пільг та компенсацій за роботу в несприятливих умовах.

Працівникам лікувальної установи також роз’яснили відповідальність за недотримання трудового законодавства, що передбачена статтею 265 Кодексу України про працю.

В Умані обговорили умови праці співробітників місцевої психлікарні

«За результатами навчання в Управлінні Держпраці зареєстровано довідку про інформування роботодавця та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю», ― зазначається на сайті виконавчого комітету Уманської міської ради.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я