1 січня у кінотеатрах покажуть фільм за сценарієм казкаря з Умані

0
47

1 січня 2020 року вийде у прокат перша українська козацька казка «Пекельна хоругва або Різдво Козацьке». 23 грудня у кінотеатрі Ocean Plaza Ciнема Сіті відбудеться прем‘єра фільму. Продюсером картини виступив Євгеній Д’яченко. Автором сценарію є відомий казкар родом з Умані Сашко Лірник (Олександр Власюк).

Сашко Лірник написав сценарій кінокартини за мотивами свого твору «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід».

За сценарієм, Чорт укладає парі зі Святим Петром, що зможе полонити і утримати до Різдва найкращого і найхоробрішого козака Семена. Так Чорт отримає можливість знищити весь козацький рід на землі. Та на відважного козака не діють чари і його неможливо залякати чи купити.

«Давайте подякуємо всій команді, яка створила цей фільм. Тим, кого ви не побачите на екранах, але від праці кого залежала кожна секунда нашої казки. Давайте подякуємо Держкіно України та Міністерству культури України, завдяки яким ця казка відбудеться. Діти, якщо вам вже виповнилося 6 років, беріть 1 січня своїх «святкових» батьків та тягніть їх до кінотеатрів. Ви ― наш головний глядач», ― написав Сашко Лірник на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я