29 дітей з Уманщини стали фігурантами кримінальних проваджень

0
402

Впродовж 2018 року в провадженні слідчих відділів Уманського районного відділу поліції та Уманського відділу поліції перебувало 29 кримінальних проваджень щодо осіб, які не досягли 18-річного віку. 9 кримінальних проваджень про вчинені дітьми кримінальні правопорушення було направлено до суду.

Як повідомили в Уманській місцевій прокуратурі, у 2018 році Уманський міськрайонний суд розглянув 5 кримінальних проваджень щодо неповнолітніх осіб.

Впродовж року було надано 5 вказівок на проведення слідчих (розшукових) дій по кримінальних провадженнях щодо неповнолітніх. Також було скасовано 6 постанов про закриття кримінальних проваджень, фігурантами яких були діти.

Впродовж минулого року Уманська місцева прокуратура здійснювала нагляд за виконанням кримінальних покарань щодо неповнолітніх та застосуванням до них заходів впливу в провадженнях про адміністративні правопорушення.

«Було внесено 5 документів реагування щодо порушень, допущених територіальними органами поліції та 2 ― органом пробації, що розглянуті та задоволені. До відповідальності притягнуто три посадові особи», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я