4 оновлені площі у містах Умань, Христинівка, Монастирище за 2 роки

0
432


Народному депутату України Антону Яценку вдалось ініціювати і реалізувати ці проєкти протягом 2017-2019 років.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

4 оновлені площі у містах Умань, Христинівка, Монастирище за 2 роки!

4 оновлені площі у містах Умань, Христинівка, Монастирище за 2 роки!Радий, що мені вдалось ініціювати і реалізувати ці проєкти протягом 2017-2019 років. А саме:УМАНЬ:- оновлено площу Соборності, побудовано найбільші пішохідні фонтани в Україні і створено єдине у Східній Європі лазерне шоу.ХРИСТИНІВКА:- реконструйовано площу Т.Г. Шевченка, на якій встановлено сонячний годинник, що показує час за допомогою тіні, пам`ятник Дмитру "Байді" Вишневецькому та арт-інсталяцію, присвячену Тарасу Шевченку;- оновлено площу Соборну з фонтаном «Козак МАМАЙ», безкоштовним дитячим атракціоном «Весільна карусель» та головною окрасою міста світлодинамічними пішохідними фонтанами.МОНАСТИРИЩЕ:- реконструйовано Центральну площу, на якій встановлено «Фонтан бажань», безкоштовну карусель зі світловим та музичним супроводом, пам’ятник Івану Богуну.Друзі, яка площа подобається найбільше? Тільки чесно)Далі буде..#АнтонЯценко #Україна #Умань #Христинівка #Монастирище #площі #оновленіплощі

Опубліковано Яценко Антон Середа, 5 серпня 2020 р.

Зокрема, за 2 роки було реконструйовано площі в таких містах:

УМАНЬ:
– оновлено площу Соборності, побудовано найбільші пішохідні фонтани в Україні і створено єдине у Східній Європі лазерне шоу.

ХРИСТИНІВКА:
– реконструйовано площу Т.Г. Шевченка, на якій встановлено сонячний годинник, що показує час за допомогою тіні, пам`ятник Дмитру “Байді” Вишневецькому та арт-інсталяцію, присвячену Тарасу Шевченку;
– оновлено площу Соборну з фонтаном «Козак МАМАЙ», безкоштовним дитячим атракціоном «Весільна карусель» та головною окрасою міста світлодинамічними пішохідними фонтанами.

МОНАСТИРИЩЕ:
– реконструйовано Центральну площу, на якій встановлено «Фонтан бажань», безкоштовну карусель зі світловим та музичним супроводом, пам’ятник Івану Богуну.

Нагадаємо, 27 червня в Умані сталася грандіозна подія: відбулось довгоочікуване відкриття реконструйованої площі Соборності та оновленого Центрального парку. Ініціатор оновлення площі і парку народний депутат України Антон Яценко.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я