5 тисяч доларів за рішення: керівника районного підприємства електромереж спіймали на хабарі

0
1137

Через посередника вимагав хабар, використовуючи своє службове становище: 20 жовтня 2018 року Уманською місцевою прокуратурою керівнику одного з районних підприємств електромереж ПАТ «Черкасиобленерго»  оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368-3 КК України (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).

Так, 19.10.2018 року Уманською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області припинено незаконні дії керівника одного з районних підприємств електромереж ПАТ «Черкасиобленерго», який вимагав від підприємця 5 тисяч доларів США за вчинення дій з використанням наданих повноважень в сприянні підприємницької діяльності, залучивши посередника.

Наразі начальника РЕМ встановлено та затримано в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні корупційного злочину. У кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії. Обумовлену суму коштів у посередника правоохоронцями вилучено.

До суду направлено клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

          Довідково: санкція ч. 4 ст. 368-3 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я