Адаптивний карантин повертається: як працюватимуть заклади освіти на Черкащині?

0
130

Із 24 лютого на всій території України встановлюється “жовтий” рівень.  Його запроваджують з метою попередження та зменшення ризиків зараження коронавірусом. 

Про це в своєму Telegram-каналі повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Відповідно до встановлених карантинних норм забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти. Також заборонено проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі здобувачів освіти з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів). 

За його словами, “червоний” рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС за ініціативи Міністра охорони здоров’я.

У разі встановлення “червоного” рівня епідемічної небезпеки продовжуватимуть роботу дитсадки та спеціальні заклади освіти, учні 1-4 класів навчатимуться у звичному режимі. Для всіх інших здобувачів освіти запроваджуватиметься дистанційне навчання.

“Моя позиція щодо очного навчання учнів початкової школи залишається незмінною. І я дякую колегам, які врахували та підтримали пропозиції не лише МОН, а й батьків та освітян”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я