Антон Яценко: Будемо розвивати Черкаську область із”ЗА МАЙБУТНЄ”

0
355

24 серпня в Черкасах вiдбулась пресконференції народного депутата України Антона Яценка та міського голови міста Черкаси Анатолія Бондаренка. Вони заявили про об’єднання під гаслами партії “За майбутнє” заради того, щоб зробити Черкаську область, місто Умань, інші міста, села та селища Черкаської області комфортнішими.

Про це повідомляє канал 112 Україна” у своєму сюжеті.

“У нас ціль – розбудовувати Черкаську область. Це, звичайно, і наведення ладу в медицині, освіті. Сьогодні в партії “За майбутнє” багато міських голів, депутатів-мажоритарників, які допомагають людям і знають, які є проблеми у регіону. Це потужні люди, які роблять свій внесок у розвиток Черкаської області” – додав народний депутат, очільник Черкаської обласної організації “За майбутнє” Антон Яценко.

“Я хочу, щоб наше місто Черкаси за наступної моєї каденції увійшло в трійку найкомфортніших міст України. Воно було 14-м, коли я приймав місто, зараз сьоме.
Тобто, ми вдвічі покращили свій результат. А моя мрія – трійка найкомфортніших міст України”, – зазначив мер Черкас Анатолій Бондаренко.

Також політики розповіли, що планують зробити найближчим часом. Зокрема, мають намір розбудувати інфраструктуру та створювати всі необхідні умови для гідного життя.

Вони впевнені, що завдяки їхній злагодженій роботі Черкаси, Умань, інші міста, села та селища Черкаської області мають шанс вийти на новий рівень розвитку.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я