Антон Яценко має намір звертатись до правоохоронних органів з приводу незапуску фонтанів в Умані

0
271

31 травня на центральній площі Києва – майдані Незалежності, запустили фонтани. Люди часто відвідують це місце та відпочивають.

Крім того, в інших містах України, зокрема, в Харкові, Василькові та навіть у такому невеличкому місті, як Христинівка, теж запустили фонтани.

Але в Умані, на жаль, через неспроможність Уманської міської ради і безпосередньо мера Цебрія, не збираються запускати фонтани. Міська влада оголосила, що у міста немає коштів на утримання фонтанів в цьому році.

Тому після такої заяви мера народний депутат України Антон Яценко провів успішні переговори з компанією «Імперія води» щодо питання запуску фонтанів у місті Умань.

Про це парламентар повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Керівництво компанії «Імперія води» погодилось цього року обслуговувати уманські фонтани АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО. Тобто, ЖОДНОЇ КОПІЙКИ з міського бюджету не буде використано!

Зокрема, така ініціатива стосується комплексу фонтанів «Перлина кохання» в сквері імені Т.Г. Шевченка, пішохідних фонтанів на площі Соборності, в Центральному парку та інших об’єктів.

Нещодавно компанія «Імперія води» відправила відповідні листи меру та відповідальним особам. Антон Яценко, як народний депутат, теж надіслав звернення щодо недопущення зриву туристичного сезону 2020 та забезпечення відновлення роботи фонтанів у цьому році.

Зазначимо, що компанія “Імперія води” заявила, що вона готова не лише безкоштовно обслуговувати фонтани, а і взяти на себе всі витрати на воду, електрику, консерванти та інші послуги.

Але сьогодні керівник громадської приймальні Антона Яценка в місті Умань, депутат Уманської міської ради Ірина Григорівна Плетньова мала розмову з мером міста Олександром Цебрієм. Він повідомив, що не буде запускати ніякі фонтани через те, що принципово не хоче цього робити. Навіть передав привіт Антону Володимировичу.

На сьогоднішній день, Умань – єдине місто, яке має унікальний комплекс фонтанів і фактично єдине місто в Україні, в якому повністю, через неспроможність мерії, не запущено фонтани.

Більше того, міська влада ігнорує допомогу, яку їй запропонували.

Зазначимо, що розконсервація фонтанів триває приблизно два тижні. Тому потрібно підготувати фонтани до роботи, щоб запустити їх вчасно.

Мер Умані прекрасно розуміє, що 22 червня карантин в Україні закінчиться.

Але все одно не хоче запускати фонтани в роботу. Основна причина – «фонтани і площу Соборності будував Яценко».

«Саме ці об’єкти люди, перш за все, асоціюють мною. А мене він ненавидить, бо я не даю йому красти та заважаю, як вони кажуть, гарно жити», – прокоментував народний депутат.

Антон Яценко вірить в те, що цього року все ж таки стартує 4-ий сезон фонтанів в Умані!

«Якщо до кінця тижня не буде розпорядження про запуск фонтанів, ми будемо змушені збирати підписи людей та звертатись до правоохоронних органів. Адже такі дії мерії є злочином проти людей», – попередив парламентар мера Умані Олександра Цебрія.

До речі, депутати Уманської міської ради зібрали підписи, щоб запустити фонтани. Але Цебрій заявив, що він «царьок», тому нічого не буде робити, і як він скаже, так і буде.

«Вірю, що майже 100 тис уманчан зможуть осилити людину, яка усвідомлює себе «царьком»!» – зауважив законотворець.

Парламентар сподівається, що разом з уманчанами вони доб’ються того, щоб цей «керівник» Цебрій поставив свій підпис і написав розпорядження про дозвіл розконсервувати фонтани.

«Мало того, пане Цебрій, що Ви постійно грабуєте місто, розкрадаєте комунальні об’єкти, землю, підвищуєте тарифи та займаєтесь іншими аферами. Тепер Ви ще й вирішили познущатись над уманчанами і заявили, що знищите всі об’єкти в місті, які було побудовано за моєї ініціативи», – прокоментував народний депутат.

Але хоча б у цьому випадку варто подумати про уманчан та запустити фонтани.

У будь-якому разі, цього року фонтани в Умані мають запрацювати.

Звісно, з дотриманням норм чинного законодавства.

Підсумовуючи, парламентар просить всіх переглянути відео і показати свою громадянську позицію в цьому питанні.

Нагадаємо, за ініціативи народного депутата України Антона Яценка було реконструйовано сквер ім. Т.Г.Шевченка, побудовано комплекс фонтанів «Перлина кохання», оновлено площу Соборності і побудовано там найбільші в Україні світломузичні пішохідні фонтани.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я