Антон Яценко прозвітував про ремонт доріг у Черкаській області

0
447

Народний депутат України, голова Черкаської обласної організації політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Антон Яценко, який тривалий час займається питання ремонту доріг прозвітував про свою роботу.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він опублікував відеозвернення.

Звіт про ремонт доріг

Дорогі жителі Уманського району!Звітую про свою роботу в питанні ремонту таких доріг: 1. Дорога «Умань-Бершадь»2. Дорога «Умань-Черкаси»3. Дорога «Монастирище-Христинівка»4. Дорога «Жашків-Монастирище»5. Дорога «Жашків-Лисянка»6. Дорога «Жашків-Буки»7. Дорога «Буки-Маньківка-Подібна».Впевнений, що до весни наступного року ці дороги будуть відремонтовані.Дякую керівництву Укравтодору за те, що відгукнулось на моє звернення та зайняло державницьку позицію в питанні ремонту доріг у Черкаській області.РЕПОСТ!!!#ЗАМАЙБУТНЄ..#АнтонЯценко #Україна #Умань #дорога #ремонтдоріг

Опубліковано Яценко Антон Четвер, 22 жовтня 2020 р.

Зокрема, це стосується ремонту таких доріг:

1. Дорога «Умань-Бершадь»

2. Дорога «Умань-Черкаси»

3. Дорога «Монастирище-Христинівка»

4. Дорога «Жашків-Монастирище»

5. Дорога «Жашків-Лисянка»

6. Дорога «Жашків-Буки»

7. Дорога «Буки-Маньківка-Подібна».

“Впевнений, що до весни наступного року ці дороги будуть відремонтовані”, – додав парламентар.

Він подякував керівництву Укравтодору за те, що відгукнулось на його звернення та зайняло державницьку позицію в питанні ремонту доріг у Черкаській області.

Нагадаємо, завдяки Антону Яценку було відремонтовано дорогу у напрямку «Умань-Христинівка». Раніше цю дорогу в народі називали “дорога смерті”.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я