Антон Яценко спільно з Євгенієм Данченком почали розбудовувати Жашківщину

0
871

Народний депутат України Антон Яценко прийняв рішення працювати у Жашкові та районі, як на своєму окрузі №200, хоча Жашківщина не входить до його меж.

Про це парламентар написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

У місті Жашків відкрито фонтан "Жашко" та фотозону "Я люблю Жашків"

Дорогі жашківці!Прийняв рішення працювати у вашому місті, як на своєму окрузі №200, хоча Жашків не входить до його меж!Ще із початку моєї роботи як народного депутата “маю справу” з феодалами на місцях і їхніми поплічниками, які зазвичай займають керівні посади у місцевій владі. Так вийшло і зараз. Але все по порядку:Коли я вперше приїхав у Жашків, скажу чесно – був шокований станом міста. На моєму окрузі люди давно відвикли від недоглянутих парків, занедбаних територій, відсутності площ та недобудов. Саме тому вирішив, не зважаючи ні на що, допомагати місту (нагадаю, нещодавно тут відкрилась моя приймальня)Першим кроком була допомога Жашківській центральній районній лікарні, туди ми разом з благодійним фондом “Сучасне село та місто” передали 7 сучасних багатофункціональних ліжок, матраци і тумби.Потім ми з моїм однопартійцем Євгенієм Данченко вирішили добудувати і відкрити фонтан з підсвіткою, фотозону “Я люблю Жашків”, встановили композицію з героями мультику – веселими міньйонами, яка підсвічується новими ліхтарями, оновили дитячий майданчик та наповнили пісочницю, яка тривалий час пустувала. (На занедбану пісочницю, де замість піску росла трава, дивитись було особливо боляче. Та цю невелику, але проблему, ми вирішили швидко)У суботу відбулось урочисте відкриття локації із солодкою ватою, веселими аніматорами, кріо-шоу та сюрпризами для дітей і дорослих. На святі була дуже крута атмосфера, але попри безпрецедентний позитив, знайшлись ті, хто почав жорстко критикувати наші справи у соцмережах і не тільки. До певного негативу як до народного депутата, я давно звик і не звертаю уваги, але коли йдеться про допомогу не на окрузі, – істерика певних осіб (скоріш за все чиїхось ботів) у соцмережах дивує і заставляє задуматись.Заставляє задуматись не мене, а людей, які там живуть. Людей, для яких роками нічого не робили і вважали їх за рабів, а тепер переживають, що жашківці нарешті побачили, що жити можна краще.Я переконаний, що люди заслуговують на комфортне життя у розвиненому місті, тому не дивлячись на істерики місцевих “князьків” у соцмережах, разом з командою політичної партії “За майбутнє” готовий взятись за місто, допомогати Жашкову і розвивати його.Якщо у когось є якісь питання, пропоную озирнутись на Умань, Христинівку і Монастирище, а потім подивитись на Жашків і порівняти. Різниця – приголомшлива. Але скоро стане непомітною, бо ми починаємо діяти заради майбутнього Жашкова#ЗАМАЙБУТНЄРЕПОСТ!!!..#АнтонЯценко #Україна #Жашків #фонтанЖашко #Жашко #фотозона #зонавідпочинку #розбудова #розвитокміста

Опубліковано Яценко Антон Понеділок, 21 вересня 2020 р.

Народний обранець зауважив, що ще із початку його роботи як народного депутата, він “має справу” з феодалами на місцях і їхніми поплічниками, які зазвичай займають керівні посади у місцевій владі. Так вийшло і зараз. Але все по порядку.

“Коли я вперше приїхав у Жашків, скажу чесно – був шокований станом міста. На моєму окрузі люди давно відвикли від недоглянутих парків, занедбаних територій, відсутності площ та недобудов”, – додав законотворець.

Саме тому він вирішив, не зважаючи ні на що, допомагати місту.

Першим кроком була допомога Жашківській центральній районній лікарні, туди він разом з Благодійним фондом “Сучасне село та місто” передали 7 сучасних багатофункціональних ліжок, матраци і тумби.

Потім Антон Яценко спільно зі своїм однопартійцем Євгенієм Данченком вирішили добудувати і відкрити фонтан з підсвіткою, фотозону “Я люблю Жашків”, встановили композицію з героями мультику – веселими міньйонами, яка підсвічується новими ліхтарями, оновили дитячий майданчик та наповнили пісочницю, яка тривалий час пустувала.

“На занедбану пісочницю, де замість піску росла трава, дивитись було особливо боляче. Та цю невелику, але проблему, ми вирішили швидко”, – прокоментував народний депутат.

У суботу відбулось урочисте відкриття локації із солодкою ватою, веселими аніматорами, кріо-шоу та сюрпризами для дітей і дорослих. На святі була дуже крута атмосфера, але попри безпрецедентний позитив, знайшлись ті, хто почав жорстко критикувати у соцмережах і не тільки.

Антон Яценко додав, що до певного негативу як до народного депутата, він давно звик і не звертає уваги, але коли йдеться про допомогу не на окрузі, – істерика певних осіб (скоріш за все чиїхось ботів) у соцмережах дивує і заставляє задуматись.

“Заставляє задуматись не мене, а людей, які там живуть. Людей, для яких роками нічого не робили і вважали їх за рабів, а тепер переживають, що жашківці нарешті побачили, що жити можна краще”, – додав народний обранець.

Парламентар переконаний, що люди заслуговують на комфортне життя у розвиненому місті, тому не дивлячись на істерики місцевих “князьків” у соцмережах, разом з командою політичної партії “За майбутнє” він готовий взятись за місто, допомогати Жашкову і розвивати його.

Підсумовуючи, народний депутат зауважив, що якщо у когось є якісь питання, то потрібно озирнутись на Умань, Христинівку і Монастирище, а потім подивитись на Жашків і порівняти. Різниця – приголомшлива. Але скоро стане непомітною, бо вони починають діяти заради майбутнього Жашкова!

Нагадаємо, нещодавно у Жашкові було відкрито громадську приймальню Антона Яценка.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я