Антон Яценко вимагає від мера Умані скасувати грабіжницький тариф на водопостачання

0
848

З 05.02.2020 року в Умані зросли тарифи на водопостачання.

Тим часом тарифи на питну воду та водовідведення в Черкасах залишаються одними з найнижчих в Україні.

Уманчани обурені стрімким підвищенням цін на воду, тому активно пишуть про це в соціальній мережі Facebook.

Відреагував на ситуацію народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці Facebook.

Він зазначив, що отримав багато звернень від уманчан у соціальних мережах та в громадські приймальні з приводу збільшення тарифів на воду майже на 36%, тобто до 45 грн за 1 куб. м. (з ПДВ). А це є результатом чергового «покращення» від Уманської мерії на чолі з мером Олександром Цебрієм.

Зазначимо, у жовтні 2019 року ціна за водопостачання та водовідведення становила 34,11 грн за 1 куб. м.

Парламентар зауважив, що через недбале керування економікою країни діючою партією «Слуга народу» та їх Уряду наразі збільшились тарифи, але ж не в таких великих обсягам.

Як зазначив Антон Яценко, пан мер спільно зі своїм першим заступником Сергієм Клочком, користуючись нагодою, підняли ціни на воду фактично на 36%, а це неподобство і мародерство. Адже спочатку Цебрій і його команда грабували саму Умань, розкрадаючи комунальне майно, землі, а зараз перейшли на пряме грабування уманчан.

Відеоблог щодо підвищення тарифів на воду в Умані

Дорогі уманчани! На сьогоднішній день як народний депутат, я отримав багато звернень від уманчан у соціальних мережах та в громадські приймальні з приводу чергового «покращення» від Уманської мерії на чолі з поки що мером Олександром Цебрієм.Цього разу – це збільшення тарифів на воду майже на 36%, тобто до 45 грн за 1 куб. м. (з ПДВ).Нагадаю, що у жовтні 2019 року ціна за водопостачання та водовідведення становила 34,11 грн за 1 куб. м.Дійсно, через недбале керування економікою країни діючою партією «Слуга народу» та їх Уряду наразі збільшились тарифи, але ж не в таких великих обсягам.Тому, користуючись цією нагодою, пан мер спільно зі своїм першим заступником Сергієм Клочком підняли ціни на воду фактично на 36%.Вважаю, що це неподобство і мародерство!Спочатку Цебрій і його команда грабували саму Умань, маю на увазі розкрадання комунального майна, земель, а зараз вже вони перейшли на пряме грабування уманчан. Тобто, кожен житель Умані тепер відчуває на собі вплив мера міста, який встановив такі тарифи.Вони зараз скажуть, що це постанова НКРЕКП. Але зазначу, що заяву про встановлення тарифів на воду до НКРЕКП подає КП «Уманьводоканал», який напряму підпорядкований меру міста і його першому заступнику. І все це робиться за їх вказівкою. Після того, як гроші зайдуть на рахунок «Уманьводоканалу», їх частину, безумовно, вкраде мер зі своїм першим заступником. Тому я дуже хотів би, щоб уманчани зайняли активну позицію. Сьогодні це стосується кожного. Треба приходити на площу, яка не освітлюється знову ж таки за вказівкою мера, і спалити там ці платіжки, які він надіслав зі своїм водоканалом. Не треба платити ці гроші!Наша команда готова надати юристів, які допоможуть подавати заяви до суду. Звичайно, я буду зараз звертатись і до Офісу Генерального прокурора, і до НКРЕКП щодо обґрунтованості цього грабіжницького тарифу, встановленого мерією. Але треба ще позиція уманчан. Бо потім буде як завжди, коли все погано, але дякуємо Богу, що не гірше. І от маємо такого «мера». Тому треба боротись. Звертаюсь персонально до Цебрія! Негідник, скасуй свій грабіжницький тариф на воду та поверни все вкрадене комунальне майно місту.Будемо боротись! РЕПОСТ!!!.. #АнтонЯценко #Україна #Умань #вода #водопостачаня #тарифинаводу #справедливітарифи

Опубліковано Яценко Антон Четвер, 6 лютого 2020 р.

«Вони зараз скажуть, що це постанова НКРЕКП. Але заяву про встановлення тарифів на воду до НКРЕКП подає КП «Уманьводоканал», який напряму підпорядкований меру міста і його першому заступнику. І все це робиться за їх вказівкою», – пояснив Антон Яценко.

Також народний депутат додав, що після того, як гроші зайдуть на рахунок «Уманьводоканалу», їх частину, безумовно, вкраде мер зі своїм першим заступником.

Парламентар порадив уманчанам зайняти активну позицію, адже сьогодні це стосується кожного.

«Треба приходити на площу, яка не освітлюється знову ж таки за вказівкою мера, і спалити там ці платіжки, які він надіслав зі своїм водоканалом. Не треба платити ці гроші!» – наголосив народний депутат.

Антон Яценко додав, що його команда готова надати юристів, які допоможуть подавати заяви до суду.

А він вже звернувся до Офісу Генерального прокурора та до НКРЕКП щодо обґрунтованості цього «грабіжницького тарифу», встановленого мерією.

Але зазначив, що треба ще позиція уманчан, «щоб не було як завжди, коли все погано, але дякуємо Богу, що не гірше. І от маємо такого «мера». Тому треба боротись».

Підсумовуючи, народний депутат звернувся персонально до міського голови Умані Олександра Цебрія зі словами «Негідник, скасуй свій грабіжницький тариф на воду та поверни все вкрадене комунальне майно місту!»

Нагадаємо, нещодавно Антон Яценко виступив за скасування так званої “абонплати за доставку газу”.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я