Антон Яценко вимагає від мера Умані завершити будівництво парку «Хащі»

0
498

Влітку 2019 року в Умані розпочались роботи з реконструкції одного з найбільш занедбаних парків міста, який в народі називали «Хащі».

Народний депутат України Антон Яценко прозвітував про роботу щодо проєкту реконструкції парку на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Звернення до уманчан щодо реконструкції парку "Хащі"

Шановні уманчани! Звітую щодо проєкту реконструкції парку з робочою назвою «Хащі».Я дуже радий, що минулого року мені вдалось добитись державного фінансування на будівництво парку.Кошти у сумі близько 14 млн грн були виділені саме з державного бюджету, а не з міського!Наразі більшість робіт завершено. Але звертаюсь до мерії міста! Вимагаю припинити зайві балачки та не займатись виписуванням премій собі і своїм працівникам. Краще завершіть будівництво парку!Я хотів би, щоб політичні амбіції поки що мера міста Олександра Цебрія все ж таки не заважали уманчанам. Наполягаю, щоб роботи по реконструкції парку були завершені цього року!Незважаючи на напружені стосунки з мерією у зв'язку з масовим пограбуванням міста через вилучення комунальних об’єктів, крадіжку бюджетних коштів, я все одно готовий допомогти добитись фінансування, щоб завершити реконструкцію парку «Хащі».Уже багато зроблено. Залишились фінальні роботи і буде гарний парк для всієї Умані та гостей міста.РЕПОСТ!!!!..#АнтонЯценко #Україна #Умань #оновленняпарку #паркХащі #реконструкціяпарку

Опубліковано Яценко Антон Понеділок, 24 лютого 2020 р.

Минулого року йому вдалось добитись державного фінансування на будівництво парку. Кошти у сумі близько 14 млн грн були виділені саме з державного бюджету, а не з міського.

Наразі більшість робіт завершено, але народний обранець звернувся до мерії міста.

Антон Яценко вимагає від мера Умані завершити будівництво парку «Хащі»

«Вимагаю припинити зайві балачки та не займатись виписуванням премій собі і своїм працівникам. Краще завершіть будівництво парку!» – прокоментував парламентар.

Він також зазначив, що хотів би, щоб політичні амбіції поки що мера міста Олександра Цебрія все ж таки не заважали уманчанам.

І наполягає на тому, щоб роботи по реконструкції парку були завершені цього року.

Незважаючи на напружені стосунки з мерією у зв’язку з масовим пограбуванням міста через вилучення комунальних об’єктів, крадіжку бюджетних коштів, Антон Яценко готовий допомогти добитись фінансування, щоб завершити реконструкцію парку «Хащі».

«Уже багато зроблено. Залишились фінальні роботи і буде гарний парк для всієї Умані та гостей міста», – підсумував народний обранець.

Нагадаємо, раніше за підтримки Антона Яценка було реконструйовано набережну біля Осташівського ставу, а також побудовано комплекс фонтанів «Перлина кохання».

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я