Арешт або громадські роботи: в Умані боряться зі злісними неплатниками аліментів

0
509

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом злісного ухилення від сплати аліментів, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 164 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що згідно рішення суду 36-річний чоловік, житель Уманського району, маючи малолітню дочку, попри рішення суду, злісно ухилявся від сплати  аліментів, не надавав матеріальної допомоги на утримання дитини, на попередження про кримінальну відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів не реагував, у зв’язку з чим загальна заборгованість по аліментам склала  – 42906 гривень 82 коп.

На даний час слідчим відділом Уманського районного відділення поліції Уманського ВП ГУНП в Черкаській області досудове розслідування у даному кримінальному провадженні завершено.

Уманською місцевою прокуратурою відносно неплатника аліментів затверджено та скеровано до Уманського міськрайонного суду Черкаської області обвинувальний акт за вчинення кримінального правопорушення, що передбачене ч.1 ст. 164  КК України.

Довідково: за вчинення злочину особі загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арешту на строк до трьох місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я