Архієпископ благословив літаки і льотчиків, які проходять тренування в Умані

0
788

Архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон благословив студентів Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба.

Про це інформує сайт Уманської єпархії УПЦ (МП).

З 16 липня на базі військової частини м. Умані упродовж двох місяців будуть проводитись навчальні польоти студентів 3-го курсу Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба.

На запрошення командира військової комендатури, Високопреосвященніший архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив молебень перед початком доброї справи, благословив особовий склад та освятив бойові машини.

Насамкінець владика звернувся до присутніх зі словами настанови та побажав кожному військовослужбовцю незламної віри, терпіння і здоров’я у їхньому відповідальному служінні.

«Освячення – це в першу чергу посвята, коли ми приносимо Богу своє життя, працю, час і сили. Тому освячувати необхідно все, що пов’язано з діяльністю людини. Тут же, в Збройних силах, освячення має ще більш високий сенс – посвячення на служіння Батьківщині», – пояснює єпархіальний сайт.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я