«Батьківщина» Тимошенко демонструє стабільне щомісячне зростання підтримки українців, – експерт

0
571

Так коментує результати нещодавнього соціологічного дослідження Центру Разумкова на своїй Фейсбук-сторінці політичний експерт Дмитро Корнійчук.  

За його словами, вказане соцопитування підтверджує ключову тенденцію, яка зараз простежується серед українців: єдина проукраїнська, орієнтована на добробут простих людей і реально опозиційна політсила, яка демонструє стабільне щомісячне зростання підтримки українців, – це «Батьківщина» Юлії Тимошенко», – зауважує експерт. 

На його переконання, активна боротьба команди Тимошенко проти розпродажу землі й підвищення тарифів, захист національних інтересів і соціальних прав громадян позначилися на підтримці лідера «Батьківщини».  

«До речі, саме завдяки жорсткій публічній позиції Тимошенко в серпні не підняли тарифи на електроенергію. Власне, звідси зростання рейтингів, як персонально Тимошенко, так і її партії», – резюмує експерт. 

Нагадаємо, провідні вітчизняні соціологічні агенції фіксують зростання підтримки команди «Батьківщини» та її лідерки Тимошенко. Опитування групи «Рейтинг» показало, що Юлія Тимошенко лідирує за темпами нарощування довіри людей. А результати дослідження КМІС свідчать, що «Батьківщина» вийшла на друге місце серед політичних сил і може нині розраховувати на 15% на парламентських виборах.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я