«Батьківщина» Тимошенко має підтримку людей, програму дій та шанси очолити коаліцію в новій Раді, — РБК

0
595

У наступному парламенті «Батьківщина» отримає більше мандатів, ніж зараз. А Юлія Тимошенко матиме реальний шанс обійняти прем’єрську посаду.

Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна «Старий новий курс. Як Тимошенко і «Батьківщина» хочуть повернутися до влади».

В статті зазначається, що під час президентської кампанії-2019 Юлія Тимошенко здивувала багатьох, розповідаючи про сучасні технології й блокчейн в рамках презентації своєї програми «Новий курс». Зараз команда «Батьківщини» актуалізує цю програму задля подальшого втілення.

«Новий курс» чекає свого часу, щоб бути реалізованим. Я впевнений, що в наступному парламенті буде коаліційна більшість, і вона, швидше за все, не обійдеться без «Батьківщини». Це означає, що таким способом ми зможемо реалізувати «Новий курс», — вважає один із представників фракції.

Про те, що команда Тимошенко серйозно готується до наступних виборів свідчить не лише робота над програмою — лідер партії проводить регулярні зустрічі з виборцями в рамках всеукраїнського турне.

«В останній рік лідер «Батьківщини» регулярно відвідує регіони, проводячи зустрічі з робітниками, вчителями та лікарями. Навіть конкуренти Тимошенко визнають: «живе» спілкування з електоратом — одна з її сильних сторін», — йдеться в матеріалі.

«У своїй публічній риториці Тимошенко і її партія активно виступають за дострокові вибори Ради. Ймовірно, в наступному парламенті коаліція буде представлена не однією партією, а «Батьківщина» отримає більше мандатів, ніж у неї є зараз. Тоді шанси Тимошенко зайняти прем’єрську посаду в новій коаліційній конструкції будуть явно вище», — резюмується в статті.

Нагадаємо, у листопаді соціологічні служби зафіксували відчутне падіння показників «Слуги народу» та зростання підтримки «Батьківщини». Команда Юлії Тимошенко майже наздогнала президентську партію — їхні рейтинги перебувають у межах статистичної похибки.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я