“Безпечне житло” : Рятувальники навчали школярів правильно поводитись з електроприборами

0
574

З настанням осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду, на території міста Умань та Уманського району підвищується ризик виникнення пожеж у житловому секторі. Основними причинами таких пожеж залишається порушення правил пожежної безпеки при використання пічного опалення та електрообігрівачів.
Щоб зменшити кількість виникнення пожеж співробітники Уманського РВ Управління ДСНС у Черкаській області активно проводять інформаційно – роз’яснювальну роботу серед населення.
Так, 5 жовтня фахівці ДСНС завітали в загальноосвітню школу І-ІІІ ст.
№ 14 і розповіли школярам про правила безпеки життєдіяльності та пояснили, чому так важливо їх дотримуватися. Зокрема, нагадали правила пожежної безпеки під час користування електричними приладами, правила пожежної безпеки під час відпочинку в лісі та повторили алгоритм дій в разі виявлення вибухонебезпечного предмету.
Особливу увагу дітлахів рятувальники звернули на збирання та вживання грибів, та розповіли про негативні наслідки які можуть призвести від халатності як дорослих так і дітей.

По завершенню зустрічі вогнеборці залишили на згадку про себе пам’ятні листівки з основними правилами під час опалювального сезону.

На данном изображении может находиться: в помещении

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я