Безпека над усе: Понад 100 рятувальників чергують в районі паломництва хасидів

0
435

Зведений загін рятувальників виконує завдання щодо забезпечення безпеки прочан, які прибувають до Умані за для святкування 5779 іудейського Нового року.

За безпекою паломників пильнують 108 рятувальників, на озброєнні яких знаходиться 24 одиниць пожежно-рятувальної техніки. У місцях відправлення релігійних обрядів та масового перебування паломників встановлено 5 спеціальних стаціонарних постів, а також розроблено 4 спеціальних піших маршрути, на яких постійно чергують патрулі, сформовані з найбільш підготовлених рятувальників.

З метою попередження надзвичайних подій, а також роз‘яснення основних вимог безпеки, 6 вересня рятувальники провели серед прочан профілактично-роз’яснювальну роботу під час якої розповсюдили спеціальні пам’ятки, де правила пожежної та техногенної безпеки викладені на івриті та англійською мовами.

Водночас, на будинках, де очікується концентроване проживання паломників додатково розміщені спеціальні застережні плакати, на дверях готелю та під’їздів житлових будинків вивішені відповідні інформаційні листівки.

Станом на 6 вересня до Умані з 14 країн світу прибуло вже 8707 осіб. Найбільший пік прибуття паломників рятувальники очікують 7 вересня.

На данном изображении может находиться: 1 человек, на улице

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я