Безробітний уманчанин відкрив власний бізнес за підтримки центру зайнятості

0
272

Уманський міський центр зайнятості поділився історією успіху свого клієнта, який став бізнесменом. Олександр Плотніцький звернувся до установи, щоб працевлаштуватися. Але після профорієнтаційного тестування чоловік вирішив заснувати власну справу.

Щоб підготувати безробітного до ведення власного бізнесу, фахівці Уманського міського центру зайнятості направили його на курси цільового призначення за навчальною програмою «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу». Навчання проходило в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Знання і вміння, отримані в Одеському центрі професійно-технічної освіти надають мені впевненості в якості моєї роботи. Хочу подякувати працівникам міського центру зайнятості за вчасну пораду, а навчальному закладу за фахове навчання та теплу атмосферу, що надихає на нові звершення», ― сказав Олександр Плотніцький.

Безробітний уманчанин відкрив власний бізнес за підтримки центру зайнятості

Після завершення навчання майбутній підприємець відмінно захистив свій бізнес-план. Чоловік переконав членів комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності у доцільності бізнес-проекту «Квест-кімната «Під замком ― Умань».

На власні заощадження і отриману одноразово виплату допомоги по безробіттю чоловік орендував приміщення та придбав необхідне обладнання. З квітня Олександр здійснює підприємницьку діяльність і планує розвивати власну справу.

«Обраний мною вид діяльності ― справа серйозна, що вимагає чітких розрахунків вкладень і планів ведення бізнесу. Саме цим навикам мене і навчили у службі зайнятості, надали відчутну підтримку та допомогу», ― зазначив Олександр Плотніцький.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я