БФ “Серце друга” звертається за допомогою до небайдужих уманчан

0
871

БФ “Серце друга” вже протягом довгого часу залишається єдиною організацією в місті, яка допомагає безпритульним тваринам.

Лише за два останні місяці БФ Серце друга було врятовано понад 50 тварин. Тільки в одній із клінік сумма боргів катастрофічна, а БФ співпрацює з усіма клініками. На разі, після частковоі оплати, борг в клініці “Айболіт” біля 9000грн., клініка “У ветеранара” біля 4000грн, підопічні є в клініці Багіра.

То ж ми просимо всіх не байдужих допогти з оплатою, адже на папері це просто цифри, а насправді це реальні врятовані життя, жодну з пролікуваних тварин ми не випустили на вулицю, частина знайшла свою родину, частина на перетримках – чекають свою людину. Крім того велика частина коштів йде на харчування тварин, які знаходяться на перетримках. А ще звернення про допомогу в стерилізаціі безпритульних кішок, та собак, що були безпритульними, але знайшли свою домівку. Нам без допомоги ніяк… Кошти можна занести безпосередньо в клініки, або ж перерахувати на картку БФ. Дякуємо за те що допомагаєте зробити цей світ кращим!!! – звернулась до уманчан засновниця Благодійного фонду “Серце друга” Яніна Тиховська

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я