Благословенні Божим словом і нагороджені за світле діло

0
551

Він доброволець, що одним із перших з відправився на Схід. З нього починалась лінія вогню під Словянськом, де уманчанин Артур захищав блок пост від постійних нападів терористів. Таких дбровольців, як він, в Умані 17, ті хто починали ще з майдану, і з першим ворожим пострілом відправились на Схід, через півтора роки нарешті отримали свої нагороди «За жертовність і любов до України».

Їхніми вчинками – пишаються, силою волі – захоплюються, імена – пам’ятають. Підтвердженням цього послужила переповнена Свято-Троїцька православна церква,у якій 20 березня пролунала молебень за тих з кого починалася лінія фронту. Уманчан, що першими відправились на Схід відзначили церковними нагородами.
Благословенні Божим словом і нагороджені за світле діло
17 добровольців отримали благословення і медалі «За жертовність і любов до України» від отця Олександра:

 1. Віталій Алексєйчук
 2. Юрій Барилюк
 3. Микола Білан
 4. Сергій Бузиновський
 5. Артур Васалатій
 6. Віталій Владика
 7. Олексій Курмашев
 8. Ігор Дубровський
 9. Сергій Кишенько
 10. Тарас Козоріз
 11. Ігор Кузь
 12. Сергій Мальований
 13. Роман Петришин
 14. Владислав Семенчук
 15. Анатолій Терезюк
 16. Сергій Тімановський
 17. Олександр Ткачук

Та найприємнішою відзнакою для хлопців стали щирі слова вдячності від уманчан: «Нам потрібно молитись за наших хлопців і їхні сім’ї, адже без таких захисників російські війська були б вже біля нашого порогу, я щонеділі ставлю в церкві свічку, за здоров’я наших бійців і мир в Україні» – зазначила Оксана, внук якої перебуває зараз у зоні АТО.
Благословенні Божим словом і нагороджені за світле діло