Через халатність лікаря в Золотоноші помер новонароджений

0
139

У Золотоноші померла новонароджена дитина. Батьки звинувачують акушера, який до цього вже мав одне кримінальне провадження.

Про це розповідає “ТСН”.

У Золотоноші дві родини звинувачують акушера в недбальстві. Під час пологів, які він приймав, одна дитина народилася з ДЦП, ще одна – померла. Лікар звільнився, однак відкрив ФОП і продовжує приймати жінок.

За словами батька померлої дитини, дружина народжувала 5 вересня. Жінка обстежувалась всю вагітність у лікарні в Золотоноші, малюк розвивався нормально. Під час пологів знадобився кесарів розтин, який вчасно не зробили, оскільки на роботі не було лікаря-гінеколога. У цей час черговий акушер вирішив сам стимулювати пологи.

– Тисли на живіт, застосовували вакуум, – говорить мама померлого хлопчика.

Тато дитини додає, що застосовували такі методи без згоди жінки.

– Дитина народилася з крововиливами в мозку й з пошкодженням шийного відділу хребта, – розповідає батько.

Нині за справу взялася поліція.

Як розповідає “ТСН”, у Золотоноші живе 5-річний хлопчик, який має діагноз ДЦП. Він народився також завдяки цьому акушеру.

Родина хлопчика згадує, що на момент пологів у лікарні не знайшлося кесаревого пакета. Операцію провели з запізненням, тобто дитина в утробі перебувала з дефіцитом кисню. Мама хлопчика певна, якби вчасно провели операцію, дитина була б здорова.

П’ять років ця сім’я намагається довести вину акушера в суді. Водночас лікар звільнився з лікарні й відкрив свою клініку в Золотоноші, де приймає жінок.

Чоловік навчався в Полтаві в Українській медичній стоматологічній академії. Свій досвід роботи в пологовому відділенні називає невдалим. А своєї вини у смерті дитини не вбачає.

– Моє завдання було викликати транспорт й привезти потрібного гінеколога. Це було таксі без навігатора, як потім з’ясувалося. Це продовжувалось близько 55 хвилин, – пояснює лікар.

Нині справа занесена до ЄРДР, відкрите кримінальне провадження за фактом неналежного надання медичної допомоги під час пологів.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я