Черкащани посіли ІІІ місце з рукопашного бою на першість Служби судової охорони

0
588

Перші дні липня для Служби судової охорони пройшли в рамках Чемпіонату з рукопашного бою на першість Служби.

Про це інформує Територіальне управління Служби судової охорони у Черкаській області.

Почесне ІІІ місце з рукопашного бою на першість Служби судової охорони (2)

Змагання проходили на базі Територіального управління Служби судової охорони у Вінницький області. До участі у заході долучилося більше 50 співробітників, які представляли команди 16 територіальних управлінь Служби судової охорони. Від Черкащини випробовували свої сили на першість співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області – Сергій Галайда, Владислав Григор’єв та Павло Яцюк.

Боротьба за нагороди першості проходила в семи вагових категоріях від 60 до понад 90 кг у двох розділах. Першим розділом змагань був дозований контакт в особисто-командних поєдинках. Учасники змагань докладали максимальних зусиль, аби перемогти суперника, і не тільки отримати звання переможця, а й покласти залікові бали в командну скарбничку. Другий розділ було присвячений демонстрації техніки. Спортсмени відбивали атакуючі дії нападника (удар рукою, ногою, ножем, палицею) та проводили нейтралізуючі прийоми.

За підсумками змагань почесне ІІІ місце у ваговій категорії більше 90 кг виборов контролер І категорії 1 відділення 1 взводу охорони 1 підрозділу охорони Територіального управління сержант Служби судової охорони Сергій Галайда.

Нагороди переможцям Чемпіонату Служби судової охорони з рукопашного бою в особистому та командному заліках вручили начальник управління з професійної підготовки та підвищення кваліфікації центрального органу управління Служби полковник Служби судової охорони  Володимир Євграфов та головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії IV дану з рукопашного бою Володимир Турченюк. Вони також привітали переможців і побажали всім учасникам змагань й надалі примножувати спортивні здобутки.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я