Черкащанка, яка вагітною зарізала подругу, стверджує, що захищалася

0
520

У Черкасах відбувся суд у справі вбивства на Митниці. Дар’ю Конькову можуть визнати неосудною.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу “ВІККА”.

Дружину дорожнього підрядника звинувачують у вбивстві подруги. За версією слідства, жінки посварилися через борг. І тоді ще вагітна Дар’я Конькова накинулася на подругу із ножем.

За весь час Дар’я Конькова вперше розповідала власну версію тієї ночі.

– Чоловік мене перший ударив з ноги у живіт. Потім жінка почала на мене кидатись. Я захищала себе й життя своєї дитини.

Вона зазначає, що до тієї ночі вбита неодноразово погрожувала їй розправою.

– Мені протягом трьох місяців погрожували розправою. За те, що я винна їм гроші, з мне вимагали 12 тисяч грн. За те, що я один раз врятувала Наталі життя. Я прийшла в квартиру з поліцією, щоб врятувати їй життя. ЇЇ забрали в лікарню. Через місяць за ці двері з мене попросили 12 тисяч, – додала Конькова.

ЗАзначимо, що прокуратура подала не обвинувальний акт щодо підозрюваної, а покликання щодо примусових заходи медичного характеру.

– Лікарями, експертами встановлено певний вид психічного захворювання, за результатом чого вони прийшли висновку, що вона потребує медичних заходів із суворим типом нагляду, – розповів прокурор Юрій Рудик.

Адвокат Дашковської Сергій Юрко пояснив, що це означає, що особу, яка скоїла вбивство, можуть визнати неосудною й відповідно кримінальне покарання не застосується.

Сутичка, під час якої загинула одна з черкащанок, сталася 30-го серпня у мікрорайоні “Митниця”. Тоді в поліції розповіли, що сварка виникла через те, що померла не заплатила за комунальні послуги, коли проживала разом із вагітною в одній квартирі.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я